Wpis z mikrobloga

@rozowyslonikx: Od czasu gdy dostałam kosza od jednego chłopaka to tez się wkurzyłam i teraz chodzę tylko jadać xd Jak ktoś będzie fajny to może rozwinie się jakaś znajomość ale póki co wychodzi na to że się tylko najadam dobrego żarełka ( ͜͡ʖ ͡€) Najśmieszniejsi są ci którzy myślą że płacąc za mnie dostaną coś wzamian xd tacy właśnie są faceci
@rozowyslonikx: Noo a potem "buu jestem miły a dziewczyny są niedobre". Zauważyłam że sporo ,,nice guyów" to tak naprawdę kolesie którzy są mili tylko po to żeby zaliczyć xd Płaszczą się i stawiają drogie posiłki a tylko jedno im w głowie. A potem ci sami kolesie za plecami wyzywają kobiety od ku*ew. Jednak na szczęście są prawdziwi nice guye którzy nie oczekują niczego wzamian i takich szukać ze świecą w ręku.
@rozowyslonikx: @Vidella: Generalnie wiekszosc gosci ma wlasnie takie podejscie, z tym placeniem to sie tak wzielo, ze po prostu osoba, ktora zaprasza stawia, ale jak ktos chce zaplacic nie nalezy naciskac. To co robia Ci niebiescy z tindera to troche dramat, oni mysla, ze jak zaplaca to im sie cos nalezy, potem sie #!$%@?. Niebiescy sie #!$%@?, ze laski takie sa, a szczerze sami je tak wychowuja. Moze mam szczescie,