Wpis z mikrobloga

  • 2
@inflacja_biedaku to niech zaparkuje pod domem a nie na DDR czy chodniku, w....rwia mnie to niesamowicie i jeszcze się jasniepan oburza jak mu ktoś przypadkiem bok porysuje przeciskając się np. z wózkiem dziecięcym
  • Odpowiedz
W tym problemie nie chodzi tylko o to, że akurat trafiłeś na takie zaparkowane auto jadać tamtędy ale również o to, że przez takie parkowanie nawierzchnia jest paskudnie nierówna i pozapadana przez co ciężko i niekomfortowo się jedzie.


@PanBulibu: To Ty myślisz, że ścieżki rowerowe nie są projektowane do nacisku osi samochodów osobowych/dostawczych? XD Jak Ty sobie wyobrażasz prace konserwacyjne na ścieżce i wokół? Rowerami zapierdzielają z pługiem czy narzędziami?
  • Odpowiedz
@PanBulibu: kiedyś widziałem filmik a jakmiś anglojęzycznym kraju. Gość ubrany w skórę nabitą ćwiekami wpadł na dwa czy 3 auta tak zaparkowane w bogatej okolicy (Ćwieki sam nabijał z metalu i rzucał się na auto). Właściciele oburzeni wielce, jeden wezwał policję no ale była wina samochodzarzy, narażając rowerzystę któr twierdził, że nie widział pojazdów czy nie spodziewał się). Kojarzy ktoś ? chętnie bym zobaczył jeszcze raz. film z 5 lat
  • Odpowiedz
To Ty myślisz, że ścieżki rowerowe nie są projektowane do nacisku osi samochodów osobowych/dostawczych? XD Jak Ty sobie wyobrażasz prace konserwacyjne na ścieżce i wokół? Rowerami zapierdzielają z pługiem czy narzędziami? XDDD


@Anaheim: W tym wypadku chodnik i ścieżka przylega do działki = odśnieża go właściciel każdej posesji. No, chyba że się złożyli na jakąś firmę.
  • Odpowiedz
gość który chce sobie zaparkować przed swoim domem vs pedalarz jeżdżący z nudów na swoim rowerku. Kto wygra?


@inflacja_biedaku: k---a, na wykopie to jakby wrzucić zdjęcie Hitlera i napisać, że to niezbyt fajny gość, to k---a przyszedł by go bronić i p-------ć, że nie wiedział o holokauście xD
  • Odpowiedz
@Nie_znany: Co jest złego w spadach do wjazdu na posesję? Sam jeżdżę na rowerze i mi to w ogóle nie przepada. Zauważyłem, że jedynie osoby, które zachorowały na pedalachorozę na to narzekają.
  • Odpowiedz