Siedmiu Żydów oskarżonych o szpiegowanie na rzecz Iranu

Siedmiu Żydów zostało oskarżonych o szpiegowanie na rzecz irańskiego wywiadu. Izraelska prokuratura podkreśliła, że to jedna z najpoważniejszych spraw tego typu, jaką zajmowała się w ostatnich latach.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 44
- Odpowiedz





Komentarze (44)
najlepsze
Naprawdę? A rok temu, 7 października nie miało miejsce naruszenie bezpieczeństwa? Gdzie rzekomo dogłębnie zinfiltrowany Hammas zaskoczył Izrael na festiwalu? Chcecie nam powiedzieć, że od lat nie macie problemów z personelem skoro doszło do takiej sytuacji? Dopiero teraz prowadzicie sprawy przeciwko szpiegom?
źródło: 1000001969
Pobierz