Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KopecyFan: u siebie w okolicy mam półtora kilometra DDR po której żaden rowerzysta nie jedzie - bo zwyczajnie się nie da. Po pierwsze - służy za regularny parking, po drugie - jest tak nierówna i pozapadana od kół parkujących aut, że jazda nią jest dosłownie niebezpieczna.

@PanBulibu: jeśli chodnik jest od czegoś pozapadany, to od tego, że został źle wykonany XD nie wiem czy wiesz, ale dokładnie w ten sam
@KopecyFan: No ale o co cho, typeczku? To nie jest droga rowerowa tylko droga dla pieszych i rowerów bez wydzielonego pasa ruchu dla rowerów (C13/16 z poziomą kreską), a PoRD zabrania zatrzymywania jedynie na drogach dla rowerów (czyli tych oznaczonych znakiem C13), pasach dla rowerów oraz śluzach rowerowych.
@XXPassatRider_69: Po prawej jest chodnik którym nie mogę się poruszać. Skąd wiesz jak szeroką mam kierownice? Kierowcy też mają na jezdni miejsce żeby mnie bezpiecznie wyprzedzić a jakoś znaczą grupa tego nie portaf. 2/10 bo odpisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nie_znany: Nie czerwony dywan, tylko nie każdy ma tak wysoki samochód żeby wjechać na krawężnik, jeśli pierwsze słyszysz to pora poćwiczyć wyobraźnię lub rozejrzeć się wokół, nie każdy jeździ suvem albo jakimś bieda passatem - ba, powiem ci nawet że nie każdy vw golf jest na tyle wysoki by bez problemu parkować na krawęznikach...