Wpis z mikrobloga

@KopecyFan: W tym problemie nie chodzi tylko o to, że akurat trafiłeś na takie zaparkowane auto jadać tamtędy ale również o to, że przez takie parkowanie nawierzchnia jest paskudnie nierówna i pozapadana przez co ciężko i niekomfortowo się jedzie.
  • Odpowiedz
@KopecyFan: masz zdjęcie, wiec możesz takiego delikwenta zgłosić na straż miejską/ policje. Za to jedyne co można zrobić z nieprawidłowo jadącym rowerzystą to ponarzekać w internetach.
  • Odpowiedz
Mają takie fajne ścieżki


@KopecyFan: szczególnie jak te ścieżki mają co kilka metrów spad, żeby jaśnie pan wjeżdżający na posesję nie musiał pokonywać za wysokiego krawężnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ponurytraktorzysta: na prawidłowo zaprojektowanej, wykonanej i użytkowanej drodze dla rowerów będzie ich raczej mniej niż na jezdni dla samochodów. A to tylko jedna z zalet ruchu rowerowego( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Nie_znany: typowa polska gminna. Jestem prawie pewien, że remont jezdni dofinansowany ze środków UE i ten chodnik był wbity w projekt jako infra rowerowa. #!$%@?.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Ja nie parkuje. Z ciekowsci pokaz te dziury na sciezkach rowerowych zagrazajace bezpieczestwu. Pewnie masz milion zdjec takich przypadkow to podrzuc ze 2-3.
  • Odpowiedz
@JankoMuzyk: Nie zauważyłem żeby kierowcy parkowali na całej szerokości jezdni uniemożliwiając jazdę innym użytkownikom drogi. Widocznie wszystkie umiejętności mistrzów kierownicy jeszcze nie są mi znane. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KopecyFan:
tam nigdzie nie widze znakow ze to jest ddr. czerwony chodnik i tyle. ja bym jechal jezdnia.
tym bardziej golym okiem widac ze to krzywe jak cholera bo kostka. nawet nie szkoda ze zastawione samochodem
  • Odpowiedz
@kuraku: ja ostatnio trafiłem na takie gówno. Nie pamiętam już czy DDR czy CPR, jeden #!$%@?. Krawężniki do wybijania zębów? Były. Piachu i żwiru #!$%@?? Jak na pic rel i tak przy każdym przejeździe, a czasem i z pola czy łączki coś zleciało i tak zalegało. Krawężniki pod zajebistym kątem na którym łatwo się poślizgnąć? Oczywiście że tak.

A bonusowo, zakaz ruchu rowerów po drodze. Dojeżdżasz do granicy miasta? No kończymy DDR, ale to jak się dostaniesz na drugą stronę, żeby kontynuować jazdę nas nie obchodzi, elo. I to nie to, że nagle droga jest dwupasmowa albo z szerokim poboczem, żeby każdy się zmieścił. Nie, dziurawe gówno, po którym trzeba jechać środkiem.

Ja nie rozumiem. Zróbcie dobrą infrastrukturę, to nie będą potrzebne zakazy ruchu rowerów. Jakimś cudem Na Havla nie jest potrzebny zakaz ruchu rowerów bo jest dobra i bezpieczna DDRka. Oddzielona od ruchu aut, z bezpiecznymi skrzyżowaniami i oddzielona od pieszych pasem trawy. Chociaż do obecnego stanu w trakcie remontu, tj. brak objazdu czy poszerzenia chodnika mam zastrzeżenia. W tym miejscu również nie widuję rowerów na jezdni bo jadąc tą DDRką wiem,
N.....y - @kuraku: ja ostatnio trafiłem na takie gówno. Nie pamiętam już czy DDR czy ...

źródło: comment_1658748659EfJtDkP25wYqPBuvIKUGV0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PanBulibu:
Jeździłem rowerem kilkanaście lat. Nawet to głowy by mi nie przyszło, spinać się o stan nawierzchni jak z linku który wkleiłeś. Nie wiem jaka trzeba być sierotą życiową by zrobić sobie krzywdę na delikatnie pofałdowanej nawierzchni z kostki brukowej. A dróg dla samochodów jak ze zdjęcia poniżej są w Polsce setki. Z za naprawę tych dróg płacę w podatkach.
Zulf - @PanBulibu: 
Jeździłem rowerem kilkanaście lat. Nawet to głowy by mi nie przy...

źródło: comment_16587503147gB0dspx0UcAq8h5peOJSj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz