Wpis z mikrobloga

@ponurytraktorzysta: na prawidłowo zaprojektowanej, wykonanej i użytkowanej drodze dla rowerów będzie ich raczej mniej niż na jezdni dla samochodów. A to tylko jedna z zalet ruchu rowerowego( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Nie_znany: typowa polska gminna. Jestem prawie pewien, że remont jezdni dofinansowany ze środków UE i ten chodnik był wbity w projekt jako infra rowerowa. #!$%@?.
@kuraku: ja ostatnio trafiłem na takie gówno. Nie pamiętam już czy DDR czy CPR, jeden #!$%@?. Krawężniki do wybijania zębów? Były. Piachu i żwiru #!$%@?? Jak na pic rel i tak przy każdym przejeździe, a czasem i z pola czy łączki coś zleciało i tak zalegało. Krawężniki pod zajebistym kątem na którym łatwo się poślizgnąć? Oczywiście że tak.

A bonusowo, zakaz ruchu rowerów po drodze. Dojeżdżasz do granicy miasta? No kończymy
Pobierz N.....y - @kuraku: ja ostatnio trafiłem na takie gówno. Nie pamiętam już czy DDR czy ...
źródło: comment_1658748659EfJtDkP25wYqPBuvIKUGV0.jpg
@PanBulibu:
Jeździłem rowerem kilkanaście lat. Nawet to głowy by mi nie przyszło, spinać się o stan nawierzchni jak z linku który wkleiłeś. Nie wiem jaka trzeba być sierotą życiową by zrobić sobie krzywdę na delikatnie pofałdowanej nawierzchni z kostki brukowej. A dróg dla samochodów jak ze zdjęcia poniżej są w Polsce setki. Z za naprawę tych dróg płacę w podatkach.
Pobierz Zulf - @PanBulibu: 
Jeździłem rowerem kilkanaście lat. Nawet to głowy by mi nie przy...
źródło: comment_16587503147gB0dspx0UcAq8h5peOJSj.jpg