Wpis z mikrobloga

Ciagle mam beke, ze lemingi nie glosowaly w referendum bo Tusk im tak powiedzial.
Jaki macie z tego pozytek, ze nie zaglosowaliscie? Nie mialo to zadnego wplywu na wynik wyborow.
Nieprzekroczenie 50% daje tylko wieksza swobode kolejnej wladzy, zeby lawirowala wokol tych tematow.
You played yourself.
#wybory
  • 66
  • Odpowiedz
  • 1151
@zalmicie: wy lepiej powiedzcie na #!$%@? dalej te wysrywy produkujecie ? Wladzy nie bedzie miec a wasze referendum sobie mozecie w dupe wsadzic.
  • Odpowiedz
@zalmicie a mozna było zapytać o CPK, o fuzje Lotosu z Orlenem, o KPO, o palac saski, o Izere itd. No, ale po co jak można zadać pytania zawierajace ogólniki, które można roznorodnie interpretować, a w dodtakuu podszyte polityczną propagandą
  • Odpowiedz
@zalmicie: Słychać wycie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak naprawdę to to referendum i tak było robione żeby promować pisowskie postulaty, a nie wnieść coś ciekawego do gry. Takie referendum nie ma żadnej mocy sprawczej.
  • Odpowiedz
@zalmicie: Przede wszystkim, nie dostałem informacji, jak wyniki referendum będą interpretowane, czego konkretnie dotyczą.

Czy jeśli wygrałaby opcja za zrównaniem wieku emerytalnego do 67 lat, to Sejm byłby zobowiązany to wprowadzić w życie? Jeśli tak, to kiedy i w jaki sposób? Co z osobami, które już pobieraja świadczenia emerytalne pomimo młodszego wieku?

Czy jeśli wygra opcja za sprzedażą spółek skarbu państwa, to znaczy, że mamy obowiązek je wyprzedać? Czy Rząd jest
  • Odpowiedz
@zalmicie to ja zadam pytanie

Czy z uwagi na to że urodziłeś się w lini genetycznej ameb, a my wielcy wyborcy Tuska urodzeni fur Deutschland dlaczego w ogóle się odzywasz?

Tak zadane były pytania na tym żarcie zwanym referendum, które miało tylko zwiększyć frekwencję pisowców, ale się normalni ludzie zmotywowali
  • Odpowiedz
daje tylko wieksza swobode kolejnej wladzy, zeby lawirowala wokol tych tematow.


@zalmicie: I dobrze. Wiek emerytalny jest do zrównania i do podwyższenia pajacu pisowski
  • Odpowiedz
@zalmicie: to, że nie przeszedł numer znany z Węgier, by program parti wsadzić w referendum i tak za państwowe prowadzić kampanie.
  • Odpowiedz