Wpis z mikrobloga

Wracam z dzisiejszej randki, byliśmy na dosłownie pierwszej lepszej pizzy jaką tylko zobaczyliśmy. Mimo, ze chłop na początku proponował mi 105, ja zaproponowałam Ostro, co można było zobaczyć w poprzednim wpisie. Zamówiliśmy najwiekszą pizzę i zjedliśmy całą, aż mi brzuszek wywaliło xd Chłopak był minimalnie niższy ode mnie, a ja mam 175 cm wzrostu. Jeszcze powiedział, ze mam ładną bluzkę, zdjęcia outfitów na randki bede wstawiać jak mi się będzie chciało. Co do pytań - tak, zapłacił za ta pickę i dał mi tego blika, o którego poprosiłam XD Jutro idę z innym chłopakiem na sushi. Mój challenge polegający na codziennym chodzeniu do restauracji z innym chłopakiem z #tinder i #badoo ma się świetnie. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #jedzzwykopem #jedzenie #rozowepaski
rozowyslonikx - Wracam z dzisiejszej randki, byliśmy na dosłownie pierwszej lepszej p...

źródło: comment_1658688112lfCW752dOfAR1OqAbeopTu.jpg

Pobierz
  • 228
@Kolarzino: ale co za problem isc na pierwszą randkę na spacer ewentualnie do kawiarni na kawę za 10zł? Trzeba się rzucać od razu na restauracje za kilkaset złotych? To wina tylko i wyłącznie tych mężczyzn, bo są #!$%@?, które dają się dymać. Oczywiste jest to, że najpierw musisz laske poznać, a że poznajesz ją wirtualnie więc poznajesz tylko wyobrażenie o niej na podstawie pisania. Świat się nie zmienił tylko chłopy #!$%@?.
@eric2kretek: ja dopiero mam 30 lat, a w obecnym związku jestem 3, więc wątpię, żeby przez 3 lata się tyle zmieniło :] wyobraź sobie, że za czasów, gdy byłem singlem Tinder istniał (w Polsce on chyba jest popularny od 2015 roku). I zawsze było parcie na restaurację, ale ja nigdy nie brałem kobiet do restauracji na pierwszą randkę, to byłoby głupie :]
@coredump:

To wina tylko i wyłącznie tych mężczyzn, bo są #!$%@?, które dają się dymać. Oczywiste jest to, że najpierw musisz laske poznać, a że poznajesz ją wirtualnie więc poznajesz tylko wyobrażenie o niej na podstawie pisania.


Czyli jak zaparkujesz auto w mniej bezpiecznej dzielnicy, to twoja wina, że zostanie ukradzione, a złodzieja to już nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
więc wątpię, żeby przez 3 lata się tyle zmieniło :] wyobraź sobie, że za czasów, gdy byłem singlem Tinder istniał (w Polsce on chyba jest popularny od 2015 roku)


@reznerek: po prostu od kilku lat byle lambadziara z dziura ma po 999 matchy na tydzien i 300 piszacych spermiarzy XD
@reznerek: nie porównuj jabłek do gruszek bo nie o to tutaj chodzi.
Chłop pisze z babą przez komunikator i umawia się na pierwszą randkę od razu na obiad za kilkaset złotych? Niedorozwinięty czy po prostu głupek?

PS. Jak jestem w obcym mieście i musze gdzieś zaparkować auto to zawsze szukam strzeżonego lub chociaż z kamerami. Jestem przezorny.
@afromort: Dlatego taka #!$%@? u mnie na osiedlu za takie zachowanie byłaby ostro ukarana za takie zachowanie nawet niechcesz mięso wiedzieć co by się z nią stało ale to tylko wykop a nie ulica ale zachowanie tej szlory jest poniżej pasa to prawda a karma wróci
@coredump: najlepiej spacer albo właśnie coś drobnego.
U wielu osób panuje stare rozumowanie, że na pierwszą randkę, to kwiaty, kolacja i inne fajerwerki. Baba kozaczy, bo sobie chłopków doi, a jak przyjdzie facet, który na niej skorzysta, to będzie płacz, bo jak to tak. xD
@Dejw983: wiesz, bardziej doszukiwalbym się tutaj tego, że ludzie, którzy chcą impnować pieniędzmi mają bardzo niskie poczucie własnej wartości (tak jak biedacy muszą chodzić w ciuchach od Gucciego, kupować telefon o wartości 3 swoich wypłat itd). Trochę szkoda mi opki, bo jest młoda i może mieć podobnie. Mi nie chciałoby się wyjść i spotykać z randomowymi laskami, z którymi mnie nic nie łączy, tylko po to, żeby zjeść za darmo (nawet
@Kolarzino: możliwe, że panuje takie przekonanie bo kiedyś taka mentalność była. Tylko, że kiedyś jak już udało ci się babe na randke wyciągnąć to wiedziałeś o niej wszystko. Gdzie mieszka, jak sie nazywa, gdzie pracuje itp. wiec ona w pewnym sensie ryzykowała dużo. Gdyby się zachowała jak @rozowyslonikx to szybko by reputacja w środowisku spadła. A dzisiaj chłopy są #!$%@? i niestety tak się dzieje.
@1Ameredhel1: Jak trafi na #!$%@? to wtedy się przekona jak wygląda życie bo to jakieś ulomy są się jankby się umówiła s konkretnym kolesiem i by ją wyczuł bo #!$%@? się od razu wyczuwa jak ktoś jest kumaty to dostałaby w ryja a nie #!$%@? pizze tylko że w tym necie większość zjebow siedzi z kompleksem i później takie rzeczy się dzieją
@reznerek: Ja jedynie co mogę postawić to jedno piwko i tyle jak jeszcze rozmowa się klei u mnie zazwyczaj po jednym spotkaniu się urywa kontakt miałem dużo Fwb i tyle ale ja już nie wierzę że da się tam poznać ogarnięta kobietę z resztą jak widać po wpisie koleżanki siedzą tam bardzo ciekawi i wartościowi ludzie hahaha xd