Wpis z mikrobloga

Wracam z dzisiejszej randki, byliśmy na dosłownie pierwszej lepszej pizzy jaką tylko zobaczyliśmy. Mimo, ze chłop na początku proponował mi 105, ja zaproponowałam Ostro, co można było zobaczyć w poprzednim wpisie. Zamówiliśmy najwiekszą pizzę i zjedliśmy całą, aż mi brzuszek wywaliło xd Chłopak był minimalnie niższy ode mnie, a ja mam 175 cm wzrostu. Jeszcze powiedział, ze mam ładną bluzkę, zdjęcia outfitów na randki bede wstawiać jak mi się będzie chciało. Co do pytań - tak, zapłacił za ta pickę i dał mi tego blika, o którego poprosiłam XD Jutro idę z innym chłopakiem na sushi. Mój challenge polegający na codziennym chodzeniu do restauracji z innym chłopakiem z #tinder i #badoo ma się świetnie. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #jedzzwykopem #jedzenie #rozowepaski
rozowyslonikx - Wracam z dzisiejszej randki, byliśmy na dosłownie pierwszej lepszej p...

źródło: comment_1658688112lfCW752dOfAR1OqAbeopTu.jpg

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Twoj chellenge polega na tym zeby oszukiwac ludzi, że to randka, a tak naprawdę chcesz sobie zjeść za darmo?


@Duszqable: ej kolo ale jakie tu jest niby oszustwo? XD laska się umawia na spotkanie a typy za nią płacą z własnej woli, i to nie spełnia jakiejś definicji randki czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
@Dejw983: no właśnie nie. Musicie zrozumieć, że łaski w necie takie są już od 2010 roku (od tego roku potrafiłem znaleźć sobie jakieś ONS, a czasem jakąś relację, czasem nawet związek). I odkąd pamiętam, 90% dziewczyn na tych portalach takie byłem. Był okres, gdzie zrobiłem się przez to okropnym mizoginem, bo bardzo dużo toksycznych dziewczyn tam zawsze przesiadywało i przesiadywać będzie. Ważne, żeby wiedzieć, kogo unikać, zobaczyć, jak szybko laska
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: świetna robotę robisz. Jak to się przebije poza wykop, to może chłopy się opamiętają. Oczywiście istnieje ryzyko, że pojawi się więcej pijawek, ale koniec końców wyjdzie to wszystkim na dobre.
  • Odpowiedz
@Zaqwsxe: nie spełnia, bo randka nie służy do tego, żeby wynieść tylko gastronomiczny profit. Randka jest wtedy, kiedy dwoje ludzi jest sobą zainteresowanych. Są tam po to, żeby się poznać i stwierdzić, czy są kompatybilni lub żeby przełamać lody, bo chemia juz wczesniej wisiała w powietrzu. Babka po prostu leci w wuja, wykorzystuje naiwność i honor zwykłych szarych ludków. Czy to dobrze? Tak i nie. Tak - bo faceci dostają
  • Odpowiedz
@reznerek: No to ja różnie miałem bardziej takie przelotne relacje raz poznałem kobietę wartością byliśmy że sobą rok czasu a później to chyba jakiś fatum na mnie spadło i zazwyczaj po 1 spotkaniu się kończyło ja też niechde brać byle kogo #!$%@? takie coś żeby kogoś na siłę zatrzymywać przy sobie a ostatnio to mam odczucie jakby coś ze mną było nie tak bo jak po 1 spotkaniu laska urywa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rozowyslonikx: jak zobaczyłem Twoje wpisy to przypomniały mi się wpisy jakiejś różowej o tym, że jakieś beciakj z tindera robią jej zakupy a ona udawała, że ma covida xD
Wytrwałości w challengu i zrób jakiegoś excela z podsumowaniem, kto, gdzie i ile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dejw983: to normalne w tego typu miejscach. Niestety, musisz sobie sam ustalić, co chcesz osiągnąć. Ja sobie mówiłem wprost - chce znaleźć fajna dziewczynę, w realu nie mogę, bo pracuję w hermetycznym środowisku, w którym brak kobiet. W takich miejscach wychodzą najgorsze cechy typowych kobiet - brak umiejętności mówienia wprost, nijakość, brak zainteresowań, liczenie na darmowe żarcie. Ja mogę doradzić jedno - omijaj laski, które próbują robić z siebie gwiazdy
  • Odpowiedz