Wpis z mikrobloga

Wracam z dzisiejszej randki, byliśmy na dosłownie pierwszej lepszej pizzy jaką tylko zobaczyliśmy. Mimo, ze chłop na początku proponował mi 105, ja zaproponowałam Ostro, co można było zobaczyć w poprzednim wpisie. Zamówiliśmy najwiekszą pizzę i zjedliśmy całą, aż mi brzuszek wywaliło xd Chłopak był minimalnie niższy ode mnie, a ja mam 175 cm wzrostu. Jeszcze powiedział, ze mam ładną bluzkę, zdjęcia outfitów na randki bede wstawiać jak mi się będzie chciało. Co do pytań - tak, zapłacił za ta pickę i dał mi tego blika, o którego poprosiłam XD Jutro idę z innym chłopakiem na sushi. Mój challenge polegający na codziennym chodzeniu do restauracji z innym chłopakiem z #tinder i #badoo ma się świetnie. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #jedzzwykopem #jedzenie #rozowepaski
Pobierz rozowyslonikx - Wracam z dzisiejszej randki, byliśmy na dosłownie pierwszej lepszej p...
źródło: comment_1658688112lfCW752dOfAR1OqAbeopTu.jpg
  • 228
@reznerek: No zdecydowanie lepsza metoda i zacznę ja stosować bo ja za szybko działam i umawiam się na te randki a mój kolega wogole się nie może z nikim umówić przez Badoo czy Tinder ale no ma 168 wzrostu także eliminują go od razu dlatego mu mówię zebby raczej szukał w realu kogoś bo na portalach randkowych kobiety są wybredne ma już Badoo 2 miesiące i tylko 3 pary także its
@rozowyslonikx pewnie i tak jesteś baitem, ale mam bekę z tych przegrywów tutaj którzy płaczą, że takie akcje #!$%@?. Niech płaczą zjeby i się dalej masturbują do obrazków z neta xD
@rozowyslonikx

Umawiasz się z 30 obcymi typami, czy coś może pójść nie tak? Xd
Serio tu grasz na emocjach, a te szajbusy Ci wysyłają hajs za free czy tak zachowują się normalne osoby? Xd
Weź zapytaj kogoś starszego czy to dobry pomysł :(

-
@rozowyslonikx: ale #!$%@? zachowanie, dawno o takim na wykopie nie przeczytałem. Takie nowoczesne połączenie prostytucji i kłamstwa wykorzystujące naiwność chłopów.
Ogarnij się, o ile to nie bait.
@fantaa: i bardzo kurvva dobrze że zostanie wyebany. Sorry, ale ani terapia ani żadne hasła od ludzi z internetów ani nic takiego nie wpłynie na takiego chłopa. Skoro wg niego stawianie żarcia obcym typiarom jest spoko, to musi się organoleptycznie przekonać, że jednak kurva on jest na pierwszym miejscu i to że postawi jakiejś babce z tindera, z którą zamienił 10 wiadomości sushi za 200zł nie znaczy że będzie to miłość