Wpis z mikrobloga

Wracam z dzisiejszej randki, byliśmy na dosłownie pierwszej lepszej pizzy jaką tylko zobaczyliśmy. Mimo, ze chłop na początku proponował mi 105, ja zaproponowałam Ostro, co można było zobaczyć w poprzednim wpisie. Zamówiliśmy najwiekszą pizzę i zjedliśmy całą, aż mi brzuszek wywaliło xd Chłopak był minimalnie niższy ode mnie, a ja mam 175 cm wzrostu. Jeszcze powiedział, ze mam ładną bluzkę, zdjęcia outfitów na randki bede wstawiać jak mi się będzie chciało. Co do pytań - tak, zapłacił za ta pickę i dał mi tego blika, o którego poprosiłam XD Jutro idę z innym chłopakiem na sushi. Mój challenge polegający na codziennym chodzeniu do restauracji z innym chłopakiem z #tinder i #badoo ma się świetnie. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #jedzzwykopem #jedzenie #rozowepaski
rozowyslonikx - Wracam z dzisiejszej randki, byliśmy na dosłownie pierwszej lepszej p...

źródło: comment_1658688112lfCW752dOfAR1OqAbeopTu.jpg

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@galopujacypasikonik: Dokładnie to #!$%@? nie randka wykorzystywanie faceta który może mieć wartości i chcieć poznać kogoś na dłużej chociaż jak on daje blika nieznanej osobie to co ja #!$%@? za głupoty o wartościach przecież to zwykły łeb dobrze że się poprawiłem na koniec xd
  • Odpowiedz
@reznerek: No dzięki że piszesz i doradzasz a nie że masz wyjebke poznałeś żonę na takim portalu jak tinder także wiem że nie gadam ze zwykłym wykopkiem po prostu mój problem polega na tym że mam bardzo dużo randek która kończy się po 1 spotkaniu niemam jakiejś nocnej psychiki i później sobie wkręcam że jestem nudny chociaż zawsze na spotkaniu daje dużo od siebie i niema niezręcznej ciszy ale do
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: Twój "challenge" polega na oszukiwaniu facetów i nie wiem czemu to tak nazywasz. Korzystasz ze swojej uprzywilejowanej pozycji i ranisz tych mężczyzn do tego się chwalisz, a tu nie ma czym się chwalić. Do tego prostujesz to jako swoje osiągnięcia. Jesteś złym człowiekiem i powinnaś się zastanowić czy warto nadal wykorzystywać innych,

Na pewno Ci się uda, osiągnąć 30 darmowych obiadów. Ale przy okazji stajesz się starsza o kolejny
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: a ja popieram, goń, wyciskaj tych zbermiarzy paskudnych, Wysyłają bliki? To je przyjmuj. To jest jedyna droga do tego że może MOŻE jeden z drugim tomek się opamiętają i to że dadzą pitce czy suszi nie znaczy że nagle są kimś. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki wnosisz wkład w naprawę relacji międzyludzkich w tym cuckstanie.
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx bierzesz jakichś nachalnych desperatów, że są chętni płacić za wszystko? Filtrujesz tych ludzi? Bo nie wierzę, że każdy będzie chętny płacić za ledwo co poznaną pannę.
  • Odpowiedz
@Dejw983:

myślisz że to normalne że na 14 randek tylko z dwoma kobietami mam kontakt?


Tak. To niestety normalny wynik. Wiesz, najważniejsze to ko sekwencja i poczucie adnej wartości. Łatwo go stracić na portalu, gdzie jesteś traktowany w ten sposób. Niestety Tinder ma to do siebie, że przez niego ego lasem wystrzeliwuje w kosmos, ale faceci mają wręcz przeciwnie. Grunt to nie być nachalnym, przejście na inne medium niż Tinder,
  • Odpowiedz
@reznerek: jestem na tinderze od 2014, oczywiscie z przerwami i to czasem nawet pólrocznymi albo byłem w zwiazku. Tak, potwierdzam, nigdy nie było tak źle jak od 2 lat xD
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: Jakbyś zareagowała jakby chłopak powiedział że dzielicie rachunek na pół? Ja chyba z jakimiś dziwnymi laskami chodzę na randki bo same zazwyczaj wychodzą z inicjatywą XD
  • Odpowiedz
@reznerek: Dzięki za radę ja to chyba ale robię wszystko bo u mnie to wygląda tak że umawiam się na spotkanie po paru wymianach zdań one się zgadzają mi to w sumie też się podoba bo nie lubię zbędnego #!$%@? za przeproszeniem ale myślę że rozmowa telefoniczna jak najbardziej wskazana bo po głosie można też coś stwierdzić z kim się spotkasz i jak to będzie wyglądało niechce sobie zaniżać samooceny
  • Odpowiedz
@Dejw983: wiesz, prawda jest taka, że żeby to wyglądało inaczej, musiałbyś być chłopakiem, który nie potrzebuje szukać dziewczyn w takim miejscu. Problem jest w tym, że właśnie robisz to metodą "bez zbędnego #!$%@?" - pogadaj z nią jeden dzień, jak się będzie gadka kleić. Zadzwoń, zobacz czy wam się gadka będzie kleić przez 30 minut. Jak tak, do dopiero się spotkaj.
  • Odpowiedz