Wpis z mikrobloga

Wracam z dzisiejszej randki, byliśmy na dosłownie pierwszej lepszej pizzy jaką tylko zobaczyliśmy. Mimo, ze chłop na początku proponował mi 105, ja zaproponowałam Ostro, co można było zobaczyć w poprzednim wpisie. Zamówiliśmy najwiekszą pizzę i zjedliśmy całą, aż mi brzuszek wywaliło xd Chłopak był minimalnie niższy ode mnie, a ja mam 175 cm wzrostu. Jeszcze powiedział, ze mam ładną bluzkę, zdjęcia outfitów na randki bede wstawiać jak mi się będzie chciało. Co do pytań - tak, zapłacił za ta pickę i dał mi tego blika, o którego poprosiłam XD Jutro idę z innym chłopakiem na sushi. Mój challenge polegający na codziennym chodzeniu do restauracji z innym chłopakiem z #tinder i #badoo ma się świetnie. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #jedzzwykopem #jedzenie #rozowepaski
rozowyslonikx - Wracam z dzisiejszej randki, byliśmy na dosłownie pierwszej lepszej p...

źródło: comment_1658688112lfCW752dOfAR1OqAbeopTu.jpg

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx:

Dobry kontent, szanuje i bede sledzic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. troche posmakujesz i pozwiedzasz restauracji wiec mozesz dac znac gdzie warto sie udac na jedzonko
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: chodzenie i robienie w konia naiwnych chłopów jest tym samym, co naśmiewanie się z ludzi niepełnosprawnych, robienie niedoleznych dziadkow na wnuczka lub jeśli ktoś woli wersję polityczna, mamienie prostych ludzi przez pis.

Naprawde nie rozumiem jak ktoś tutaj mówi, że to wina facetów. Słyszeliście o czymś takim jak manipulacja i perswazja? To że prosty chłop ma proste myślenie, to nie znaczy, że można go doić z premedytacją.

Tobie gratuluję
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: jesteś oczywiście obrzydliwą osobą, która wykorzystuje ludzi, którzy w dobrej wierze się z Tobą spotykają. Mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie kryska na matyska i dostaniesz za swoje.
Możesz powiedzieć, że mam ból dupy, ale to ty się chwalisz że oszukałaś gościa na 50 zł.
Szkoda tych gości (poza gościem który przelewa obcej lasce kasę), bo mogą to być wartościowe osoby, szukające bratniej duszy.
2/10
  • Odpowiedz
Ej, ale jak już naciągacz chłopów na żarcie to WYBIERAJ lepsze knajpy, bo to wygląda jak mrożoną pizza odgrzana ( bo tak pewnie jest ) XD
  • Odpowiedz