Wpis z mikrobloga

Wracam z dzisiejszej randki, byliśmy na dosłownie pierwszej lepszej pizzy jaką tylko zobaczyliśmy. Mimo, ze chłop na początku proponował mi 105, ja zaproponowałam Ostro, co można było zobaczyć w poprzednim wpisie. Zamówiliśmy najwiekszą pizzę i zjedliśmy całą, aż mi brzuszek wywaliło xd Chłopak był minimalnie niższy ode mnie, a ja mam 175 cm wzrostu. Jeszcze powiedział, ze mam ładną bluzkę, zdjęcia outfitów na randki bede wstawiać jak mi się będzie chciało. Co do pytań - tak, zapłacił za ta pickę i dał mi tego blika, o którego poprosiłam XD Jutro idę z innym chłopakiem na sushi. Mój challenge polegający na codziennym chodzeniu do restauracji z innym chłopakiem z #tinder i #badoo ma się świetnie. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #jedzzwykopem #jedzenie #rozowepaski
rozowyslonikx - Wracam z dzisiejszej randki, byliśmy na dosłownie pierwszej lepszej p...

źródło: comment_1658688112lfCW752dOfAR1OqAbeopTu.jpg

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rozowyslonikx: tak jak kiedyś mówiłem: jedynym zasobem jaki kobieta może zaoferować mężczyźnie to jej dupa, a jedyne zasoby jakie może zaoferować facet to kwestie materialne.
Dlatego płacenie babie na pierwszym spotkaniu to najgorszy rodzaj sprzedawania i szmacenia się dla faceta
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: wymyślasz jakiś ciąg znaków którego jeszcze nikt nigdy nie wymyślił np. rozowyslonikxjezadarmo albo rozowyslonikxrandkuje i dajesz przed tym #, wtedy inni mogą go obserwować
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: zakładasz w ogóle, że któryś może spodobać ci się na tyle, że będziesz chciała się spotykać z nim na poważniej, czy lecisz z frajerami do końca challenge'u? Jak pomyślę, że jakieś 10 lat temu sam mógłbym się zachować jak któraś z twoich ofiar to mnie ciarki żenady przechodzą xD
  • Odpowiedz