Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Krtb: tylko wariaci są coś warci hehe dobrze mówisz mordeczko, widzę że jesteś duszą towarzystwa na melanzach, tak trzymać
pozdro, z fartem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 190
@hipokryzjawkutos: dodaja wszystko, ile wlezie, polak i tak w nos #!$%@?. A potem po jednej linii zatoki #!$%@? przez 2 miesiace. Ostatnio u mnie w miescie malolatow zlapali w szkole jeden mial mefedron a drugi mial niby amfiure, finalnie drugiego puscili wolno bo jego amfiura nie miala w sobie nic nielegalnego. XD
  • Odpowiedz
@cybulion: dawać więcej domestosa, polak wytrzymie

noo absurd, też widze jak małolat ze szkoły ma mefedron, to, że mu tak ktoś powiedział to nie znaczy, że tak jest xD pewnie randomowy kryształ, mefedronu to nie ma od dawna, 3mmc jest podobne, ale watpie, ze je mial, bo chodziłby po suficie małolat
  • Odpowiedz
@cybulion: no zdarzy się czasami prawdziwy 'mef', ale ja to go pamiętam tak, że jak #!$%@?łeś to najpierw urywało chwile nos, a potem była taka #!$%@?, że wzrok się trząsł i rozmazazywał i #!$%@? taka, że aż mdliło, kac moralny to ja po tym mialem zanim dobrze zeszło, bo nie mialem hamulców, chyba, że to piko było xD ale wątpię, droższe jest i ma inną strukture kryształka
  • Odpowiedz
@vieveble: Raz w życiu tak zrobiłem gorzej się chyba czułem tylko z cov19. Juz miałem myśli " niech mi to wreszcie przejdzie obiecuję nie będę się już śmiał z papieża".
  • Odpowiedz
  • 0
@vieveble czyli dzięki amfie będę miał mocny łeb do picia? Dobrze wiedzieć bo ja to słabą głowę mam i nie mam się jak wykazać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz