Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Hangry: Ja nie używam w ogóle cukru i też jestem gruby. Myślę że główna przyczyna grubości ludzi to jest brak ruchu i/lub w zależności od wieku browary. Wiem że to słaby argument, ale znam ludzi którzy wpieprzają makdonaldy, piją colę i inne słodzone napoje, ale chodzą na siłownię, biegają i dobrze wyglądają. A Janusze którzy załóżmy jeżdżą rowerem na ryby albo budowlańcy którzy robią fizycznie wieczorem walą czteropaka i i tak
@ktomizajalnazwy: w Polsce jest 66tys pszczelarzy i około 1.8mln rodzin pszczelich, każda rodzina pszczela na zimę potrzebuje przeciętnie 15kg cukru co daje 27000 ton(27mln kg) cukru w sezonie. Duża czesc pszczelarzy ma male pasieki i cukier kupuje w marketach do wyrobu syropu cukrowego. I to jest właśnie ten moment na zakup cukru. Do tego przetwory, bimber i inne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Hangry: co? Oczywiście, że alkohol jest sam w sobie bardzo kaloryczny. Przykładowo 50ml wódki ma ok 110-150 kcal, a teraz pomyśl ile bań ludzie walą na imprezach. Jak masz kolorowe shoty to jeszcze więcej. 4 szoty i jakbyś zjadł obiad. 0,5 l piwa ma 200-300 kcal, tyle co pączek albo chessburger z maka. A niektórzy potrafią i z 10 wypić jednego dnia.