Wpis z mikrobloga

Do czego ludzie używają tyle cukru? Ja ostatni raz kupiłem kilogramowy worek cukru jak naleśniki robiliśmy w gimnazjum na technice, i i tak go wtedy nie zużyliśmy całego. Do herbaty i kawy im tyle tego schodzi?
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 33
@ktomizajalnazwy ja mam hipotezę dlaczego nagle brakuje cukru. Kończy się sezon przelarski. Podczas okresu, gdy nie kwitną kwiaty, trzeba ręcznie karmić pszczoły,a do tego potrzeba sporej ilości cukru (ok15kg na ul) jeden, drugi,trzeci pszczelarz kupił ponad 500kg i ludzie z boku zaczęli się przyglądać,że nagle, ktoś robi zapasy i też zaczęli wykupywać. Jeden podpatrzył od drugiego i nagle panika w narodzie.
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: Czyli dorosły chłop zastanawia się po co komu cukier bo on sam ostatni raz kupił w gimnazjum i to nie jest bait?

P.S. Do naleśników nie potrzebujesz cukru więc zrobili Cię w bambuko. Już wtedy byłeś spekulantem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: Na ten moment to przetwory, wina, nalewki i pszczelarze potrzebują najwiecej. Do tego dolicz patologiczne chomikowanie cukru jak makaronu 2 lata temu, bo ludziom coś się uroiło w tych mądrych odwrotnie łbach jak zobaczyli puste półki w biedronce i jest jak jest.

@zlattaner: Jak można słodzić herbatę i kawę w ogóle? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz