Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Loloman: Nie jadam słodyczy, kawę i herbatę pije sporadycznie i tylko z cukrem. Jedyne słodkie rzeczy które spożywam codziennie to soki, ale soki a nie napoje. Jak ktoś codziennie wpierdziela słodycze i ciasta to faktycznie powinien zrezygnować z cukru
@nika_blue:

@ZasilaczKomputerowy: no może, ale ale widac po panach po 40, że sobie te kalorie z piwek jednak ciągną ;)


Ale to nie jest głównie efekt nadmiaru kalorii i odkładania tego w postaci tłuszczu jak przy nadmiernym #!$%@?, ale tego jak metabolizowany jest alkohol, a w skrócie i dużym uproszczeniu jak pijesz to organizm zostawia metabolizowanie innych rzeczy na bok, bo alkohol ma priorytet, jak pije się często to dochodzi
@ktomizajalnazwy: To zależy od stylu, życia jeden zadowoli się ciasteczkiem z piekarni inny ma satysfakcje jak sobie sam je zrobi. Inna sprawa jest teraz sezon na przetwory, kompoty nalewki. Zwłaszcza, że drzewa obrodziły a ostatni raz chyba tak było 3-4 lata temu. Jak ludzie się dowiedzą, że spirytusu jest mało jak zawsze o tej porze roku to będzie #!$%@?. Ps. też kupiłem 10 kg bo będę robić niedługo nalewkę może jakiś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Filip3k91: mam 26 lat, żyje na swój rachunek 4 lata i w swoim samodzielnym życiu raz kupiłem 100g cukru pudru do jakiegoś przepisu i raz kupiłem opakowanie trzcinowego też chyba do posypania czegoś a resztę sąsiedzi mi rozkradli xD cukier to zło. Jak chce coś słodkiego to kupię sobie napój zero
ludzie mają jakiś fetysz przesłodzonych przetworów owocowych i do dżemów dają z jakiegoś niepojętego dla mnie powodu cukier.


@Torgerd: bo cukier konserwuje przetwory, najpierw się naucz, a potem bierz za krytykowanie.