Wpis z mikrobloga

Do czego ludzie używają tyle cukru? Ja ostatni raz kupiłem kilogramowy worek cukru jak naleśniki robiliśmy w gimnazjum na technice, i i tak go wtedy nie zużyliśmy całego. Do herbaty i kawy im tyle tego schodzi?
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shroon: ot co, ojciec ma pasiekę i ni ch#ja nie idzie cukru kupić żeby dokarmic na zimę.
20kg na jeden ul, a ma ich 30
Tak poza tym to dokarmia się pszczoły po kradzieży ich miodku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja kupiłam cukier 1kg dokładnie w maju 2020 roku jak się wprowadzałam do obecnego mieszkania i mam jeszcze ten cukier XD ciast nie pięke a kawy i herbaty w życiu nie słodzę bo tak sis nauczyłam i jest super, #zdrowo
  • Odpowiedz
@PanManieglev: to że konserwuje nie znaczy że do już słodkich owoców trzeba sypać drugie tyle. Przecież jak zredukuje się dowolne owoce do konsystencji dżemu to stężenie cukru będzie i tak olbrzymie. A jak ktoś i tak się boi może dodać sorbinianu potasu albo zapasteryzować. Potem się ludzie dziwią czemu wszyscy są grubasami jak uzależniają się od cukru i ładują go do wszystkiego w absurdalnych ilościach.
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: Teraz wszyscy maja wymówkę ze przetwory xD prawda jest taka Ze ktos puścił plotkę (nie wiem na ile prawdziwa, ale słyszałam w kilku rejonach Polski), ze cukier ma być po 9 zł wiec ludzie kupują teraz na zapas xD

  • Odpowiedz