Wpis z mikrobloga

Napisała tylko „Nie polecam” i jedna gwiazdkę dała.


@dust93: raczysko ocen na allegro. Nie polecasz ale dlaczego? Chciałbym wiedzieć jako kupujący czemu ktoś nie poleca bo może mi akurat nie będzie to przeszkadzać.

Jeżeli wystawiasz 1 gwiazdkę to wypadałoby to podeprzeć jakimiś faktami ¯\_(ツ)_/¯ Dlaczego 1 gwiazdka, a nie 2, albo 3? Ludzie są tacy zero jedynkowi, jak jest git to 5 gwiazdek, a jak tylko jakiś drobny szczegół się nie
Dolan - > Napisała tylko „Nie polecam” i jedna gwiazdkę dała.

@dust93: raczysko oc...

źródło: comment_1658224222W9KZoL8ufPlKzuHhsKBxWB.jpg

Pobierz
@dust93: Januszostwo w pełnej krasie. Podoba sytuacja w mojej poprzedniej pracy, gośc wystawił nam chyba 2 gwiazdki za usługę bo zapomnielismy wysłac dokumentów czy coś, w kazdym razie jakaś pierdoła. No i ja zadzwoniłem, przeprosiłem, dogadałem że za chwilę wszystko uzupełnimy i żeby usunął opinię, na co gośc przystał. W tym czasie mój były szef zaczął się z nim wykłócać i taki ch.. gość się wkurzył i zmienił opinię na 1
@dust93: xd #!$%@?. Chłopie, żyjesz w Polsce. Sędzia pierdnie ze śmiechu jeśli kiedykolwiek to zobaczy. Ty możesz poczuć się takim pismem szantażowany więc może też powinien z tym pójść do prawnika.
@dust93 Załóż dyskusję i wklej ten screena z informacją że kupujący próbuje wywrzeć na tobie działanie niezgodne z regulaminem. Jeszcze dostanie po dupie za to. Sprzedawca zapewne już zgłosił ocenę do usunięcia, ale ze nie wyszło to próbuje tak. Czasem bywa tak, że sprzedawca za słabą ocenę traci smarta, super sprzedawcę, a to z kolei prowadzi do dużego spadku sprzedaży. Pośrednio wystawiona ocena wpływa więc na zarobki. No ale tak się nie
Bo mogę.


@dust93: To Ty w sumie wcale nie jesteś lepszy od sprzedawcy.

Czyli co gość będzie sprzedawał podroby na przykład i należy go ocenić na 5 gwiazdek bo wysłał w terminie ?


@hub_bub: No ale jak oceniasz czas wysyłki, a paczkę miałeś na drugi dzień, to czemu masz wystawić za to jedną gwiazdkę. Masz miejsce do oceny zgodności towaru z opisem i tam możesz dać jedną, masz możliwość oceny