Wpis z mikrobloga

@TragiKomediant: #!$%@? mnie jak cały świat sie sra o te legendarne estrogeny w soi, a na to że krowie mleko też ma #!$%@? estrogenu nikt nawet nie mrugnie okiem xdddddd

pierwsze z brzegu https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19496976/

Results: After the intake of cow milk, serum estrone (E1) and progesterone concentrations significantly increased, and serum luteinizing hormone, follicle-stimulating hormone and testosterone significantly decreased in men. Urine concentrations of E1, estradiol, estriol and pregnanediol significantly increased
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PrzeKomentator: @Frasad: Zawsze jestem pełen podziwu dla ignorantów dumnych że swojej ignorancji.

Były badania na temat wpływu soi na hormony człowieka i wyszło że może być różnie (zależy głównie od ilości spożywanej soi). Polecam wpisać sobie w google "soy hormones" albo coś podobnego i przeczytać coś ze źródła które sami uznacie za zgodne z waszym poziomem ignorancji.
@PrzeKomentator: @Frasad: Zawsze jestem pełen podziwu dla ignorantów dumnych że swojej ignorancji.

Były badania na temat wpływu soi na hormony człowieka i wyszło że może być różnie (zależy głównie od ilości spożywanej soi). Polecam wpisać sobie w google "soy hormones" albo coś podobnego i przeczytać coś ze źródła które sami uznacie za zgodne z waszym poziomem ignorancji.


@CheSlaw: a żółte napisy też były na tych filmikach, a buzia Zięby,