Wpis z mikrobloga

Zawsze beka jak jakiś temat związany z dieta i otyłością trafi na głową wykopu.

Jakiś ananas napisze, że węglowodany są złem lub nie wiem chleb - cyk 1000 plusów. Ktoś inny odpowiada zgodnie z faktami - wystarczy się ruszać, jeść nieprzetworzoną żywność jak trzeba kontrolować kalorie - cyk 1000 minusów. Później się dołącza banda keto lub wegeświrów ze swoim cherry pickingiem, że tyje się od insuliny albo nie wiem od jedzenia owoców albo od mięsa xD.

Śmieszy bo ze Zeloty to nigdy się nie pochwalą ani stanem zdrowia, performance sportowym na tych swoich dietach, ponieważ zazwyczaj to jednostki z efektem Krugera-Dunninga, które po prostu przestały żreć gówno od 2-3 miesięcy i trochę lepiej się poczuły i myślą, że shackowały system swoim jedynym trickiem. Problem w tym, ze na każdym innym modelu z nieprzetworzoną żywnością efekt byłby podobny, często lepszy. I tak za kolejny miesiąc znowu zaczną #!$%@?ć batoniki i popijać colą wracając do punktu wyjścią. Ile razy #!$%@? mamy tutaj posty, że X wspaniała dieta, schudłem 25 kg, zastosuję ją jeszcze raz bo przytyłem 30 kg jak rzuciłem xDD

Beka, że 99 % sportowców żre te węglowodany, gdzie zjedli by gówno, jeśli dawałoby to lepszą sprawność, zdrowie i możliwość wyciągnięcia z tego każdego % do wyniku. Oczywiście, gdzie w grę wchodzą miliony kasy, sztab ludzie wszyscy się mylą, a 1 % oświeconych wykopków myśli że są magami 99 levelu #!$%@?ąc boczek ze śmietaną albo dostajac zwału na widok mięsa, albo im pała staje jak słyszą słowo "insulina" i myślą, że coś odkryły i cały świat się myli i spiskuje przeciwko nim xD

Szkoda, ze nie ma Nooba i innych psycholi jak kiedyś, można było codziennie kręcić bekę z błaznów, którzy walczyli szabelką

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #zdrowie #dieta #odchudzanie #zywienie #zagrubo #redukcja #fullborsukworkout
Kasahara - Zawsze beka jak jakiś temat związany z dieta i otyłością trafi na głową wy...

źródło: comment_1657980721KNTFFjTKMN6BmXVjHzidLn.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@Kasahara: ja byłem nie tak dawno na keto 8tyg :) fajna dieta, nie czuć głodu. Razem z aktywnością waga fajnie szła. Niestety nie sprawdze czy na zbilansowanej byłoby tak samo bo dorzuciłem masę ruchu a i bilans był ujemny. Teraz rzuciłem keto bo kocham świeży domowy chlebek czy coś takiego banalnego jak owoce xD waga dalej spada.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara co do tematu wegli, to jaka jest twoja opinia nt. wafli ryzowych? bo ogladalem shortsy na yt, gdzie jakis trener personalny(?) mowil, ze to syf bez zadnych wartosci odzywczych z duza iloscia cukru
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Trzymanie się kalorii np. 5-6 dni, następnie w weekend żarcie pod korek i zdziwienie w poniedziałek, że na wadze więcej


@Kasahara: Spowodowane glownie wieksza iloscia glikogenu miesniowego i przyszlego srania w jelitach, ale juz maja dolek psychiczny, ze dieta #!$%@?, ze przesadzili xD Za kazdym #!$%@? razem.
  • Odpowiedz