Wpis z mikrobloga

Zawsze beka jak jakiś temat związany z dieta i otyłością trafi na głową wykopu.

Jakiś ananas napisze, że węglowodany są złem lub nie wiem chleb - cyk 1000 plusów. Ktoś inny odpowiada zgodnie z faktami - wystarczy się ruszać, jeść nieprzetworzoną żywność jak trzeba kontrolować kalorie - cyk 1000 minusów. Później się dołącza banda keto lub wegeświrów ze swoim cherry pickingiem, że tyje się od insuliny albo nie wiem od jedzenia owoców albo od mięsa xD.

Śmieszy bo ze Zeloty to nigdy się nie pochwalą ani stanem zdrowia, performance sportowym na tych swoich dietach, ponieważ zazwyczaj to jednostki z efektem Krugera-Dunninga, które po prostu przestały żreć gówno od 2-3 miesięcy i trochę lepiej się poczuły i myślą, że shackowały system swoim jedynym trickiem. Problem w tym, ze na każdym innym modelu z nieprzetworzoną żywnością efekt byłby podobny, często lepszy. I tak za kolejny miesiąc znowu zaczną #!$%@?ć batoniki i popijać colą wracając do punktu wyjścią. Ile razy #!$%@? mamy tutaj posty, że X wspaniała dieta, schudłem 25 kg, zastosuję ją jeszcze raz bo przytyłem 30 kg jak rzuciłem xDD

Beka, że 99 % sportowców żre te węglowodany, gdzie zjedli by gówno, jeśli dawałoby to lepszą sprawność, zdrowie i możliwość wyciągnięcia z tego każdego % do wyniku. Oczywiście, gdzie w grę wchodzą miliony kasy, sztab ludzie wszyscy się mylą, a 1 % oświeconych wykopków myśli że są magami 99 levelu #!$%@?ąc boczek ze śmietaną albo dostajac zwału na widok mięsa, albo im pała staje jak słyszą słowo "insulina" i myślą, że coś odkryły i cały świat się myli i spiskuje przeciwko nim xD

Szkoda, ze nie ma Nooba i innych psycholi jak kiedyś, można było codziennie kręcić bekę z błaznów, którzy walczyli szabelką

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #zdrowie #dieta #odchudzanie #zywienie #zagrubo #redukcja #fullborsukworkout
Pobierz Kasahara - Zawsze beka jak jakiś temat związany z dieta i otyłością trafi na głową wy...
źródło: comment_1657980721KNTFFjTKMN6BmXVjHzidLn.jpg
  • 91
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Prawda jest taka, ze wszystko sprawdza się do jednego - deficyt kaloryczny.

@victordeleco2: ja bym poprawił, że sprowadza się do jednego: niemożności utrzymania założonego deficytu kalorycznego w danej fazie redukcji, zazwyczaj wynikającej z większego głodu na danej kaloryczności. W skrajnych przypadkach niemożność utrzymania zera kalorycznego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: raz byłem 4 tygodnie na keto i pod koniec tego czwartego tygodnia skusiłem się na whisky z cola zero. Jeden drink. Rano obudziłem się z kacem życia, musiałem tabliczkę czekolady #!$%@? i elektrolity wypić xD
@Kasahara: Też nie mogę się czasem nadziwić sektom xD chociaż ogólnie temat ciekawy.

Byłam na diecie keto ponad 4 miesiące, faktycznie było mi o wiele łatwiej bo kontrolowałam głód, i nie mdlałam jak jadłam za mało w ciągu dnia (na innej diecie jak jadłam mniej niż zazwyczaj już czułam duże osłabienie, ręce się trzęsły), ale też mam świadomość jak niebezpieczna potrafi być dla zdrowia. To nie jest dieta dla każdego. Mi
@Kasahara: możesz opisać to cico? Jak zrozumiałem z internetów to jeżeli jem 1500 kalorii dziennie to powinienem tyle ćwiczyć żeby te 1500 spalić? To zdrowe w ogóle? Czy internety kłamio? A i znasz może jakiś rzetelny kalkulator kalorii? Ja jestem na deficycie obecnie i u mnie to działa, ale chciałbym znać jak najdokładniej swoje zapotrzebowanie i ewentualnie wiedzieć ile kalorii mogę spalić daną aktywnością fizyczną
@Kasahara: Przypomina mi się gościu który udostępnił filmik na temat mleka. Super mleko, mało kalorii, jest coś tam białka nawet. Łaciate 0%. Zjechali gościa tylko z tego powodu, że mleko ma 5g CUKRU w 100ml! Zasranej laktozy która jest CUKREM*! (°°

*Mówię ogólnie cukrem, bo dokładnie to dwucukier składający się z D-Galaktozy i D-glukozy który można poprzez hydrolizę rozbić na cukry
@Kasahara nie wiem o co chodzi z tymi dietami, 2x w tygodniu siłka, czasami zamieniam jeden raz na rower minimum 40km, jem co chce i waga wącha się od 88 do 92. Wszyscy mnie do tego chwała za sylwetkę w wieku 42 lat.
@Kasahara: z tego co wiem to w prawie każdym rankingu diet wygrywa śródziemnomorska jako najzdrowsza, a tu na wykopie mało widzę by ktoś się do niej stosował ¯\_(ツ)_/¯
Za to dieta keto mam wrażenie że uderza mnie z każdej strony, a w prawie każdym rankingu diet szoruje po dnie XD
@Kasahara: w 2016 wazylem 106kg, do 2018 spadlem do 73, teraz waze 76 moze 77 nie wiem, caly ten okres jadlem i slodycze i wegle i wszysyko co przed 2016 tylko po prpstu w mniejszych iloscoach, a miedzy 16-19 jezdzilem w cholere na rowerze gdzie mialem takie zapotrzebowanie kcl ze nieraz batony na sile jadlem aby za szybko nie spadac z waga xD dlatgo zawsze mnie bawia te poradniki ze wszystko