Wpis z mikrobloga

Ojjjojoj turysta woli zjeść hot-doga z żabki zamiast kiełbasy z grilla za 70zł u górola, albo żurawiny własnej produkcji ze słoika Łowicz albo oscypka z mleka krowiego ojojoj biedni górole a przecież papież tak kochał góry :((((
to może chociaż koniki na morskie oko hej!

#polska #zakopane #heheszki #wakacje #jedzenie #gotujzwykopem
Pobierz JanParowka - Ojjjojoj turysta woli zjeść hot-doga z żabki zamiast kiełbasy z grilla z...
źródło: comment_16577050507ag73tsB5JZ1F7IENAZx4s.jpg
  • 85
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JanParowka: w Karpaczu widziałem kiełbasy z grilla po chyba 30 zł, kaszanki po 26, karkówkę po ponad 40 z. A to te bardziej bidne góry. W pizzerii można se elegancko kupić pitce po w miarę normalnych cenach a nie najtańsza kiełbasa z biedry w cenie x10 za podgrzanie na grillu XD
PS toaleta tanio, ja widziałem tylko po 3
w Karpaczu widziałem kiełbasy z grilla po chyba 30 zł, kaszanki po 26, karkówkę po ponad 40 z. A to te bardziej bidne góry.


@Shatter: W Karpaczu jest więcej Niemców, ich na to stać. Zresztą na majówkę Karpacz wyprzedził Zakopane w ilości turystów.
Ojjjojoj turysta woli zjeść hot-doga z żabki zamiast kiełbasy z grilla za 70zł u górola


@JanParowka:
- ojojoj, jakze my, baco tera na swoje wyjdziemy, cepry nie kupujo, dutków nie dajo, wolo w spożywczym kupić, a nom nie doć, co tu robić, co robić?
- łojzes nie lamentujcie tak, podniesiemy ceny i jakoś to bedzie!