Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie czy macie w pracy kawę?

Pytanie kieruję do głównie etatowcow

#pracbaza #januszebiznesu #januszex #praca

Zapraszam też do dyskusji o oszustwach benefitowych - u mnie mówiono o wczasach pod gruszą a kwota jest taka że nawet na bak diesla nie styknie...

Czy pracodawca zapewnia kawę, herbatę, mleko?

  • Tak - wszystkie 3 62.4% (133)
  • Mamy tylko herbatę 1.9% (4)
  • Mamy tylko kawę 2.8% (6)
  • Mamy kawę i herbatę 9.9% (21)
  • Nie ma nic 15.0% (32)
  • Nawet wody nie zapewnia 8.0% (17)

Oddanych głosów: 213

  • 23
@dorotka-wu: u mnie jest więcej benefitów niż słów w paragrafie umowy dotyczącym wynagrodzenia xD

Oczywiście jakby to tak uczciwie podliczyć to jakieś kokosy z tego nie wyjdą dlatego jestem ciekaw jak się to firmom opłaca ogarniać - czy dają jakiś budżet a jakiś pracownik HR siedzi i lurkuje co by tu dorzucić czy to same firmy od benefitów się naprzykrzają i namawiają. Przecież obsługa tych wszystkich systemów i rozliczanie tego to
@powaznyczlowiek: obecnie w firmie mam większe zarobki jak poprzednio ale zdziwiło mnie że nie ma nawet dystrybutora z wodą, za Medicover bardzo tęsknię ale zachwalanie benefitu w postaci dopłaty do urlopu gdy wynosi on 300 zł to nieco oszustwo xD
@dorotka-wu: Chodzi o to, że lepiej jak masz możliwość wyboru - chcesz pakiet Medicover, czy równowartość wykupienia takiego pakietu przez twojego pracodawcę. Nie wszyscy potrzebują takiego pakietu, a pracodawca próbuje cię uszczęśliwiać za należne Ci pieniądze.