Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/6730259/nieuczciwe-praktyki-moderacji-cz2-powoluja-sie-na-zasady-ktore-lamia/

Nieuczciwe praktyki moderacji cz2: powołują się na zasady które łamią!
Moderacja wyjaśniła swoje działania regulaminem, który w tym samym czasie wesoło łamie (pics) Tu już nie chodzi o mnie i moje znalezisko, ale o fakt, że jako społeczność walczymy z niesprawiedliwością na świecie, bierni wobec trawiącego nas raka zepsucia. Użytkownicy to największy skarb tego portalu, a nie śmieci którymi można pomiatać! Może dostane platynę, ale nie będę obojętny - mówię dość MODERACJA OGRANIJ SIĘ!

Wołam wykopujących poprzednie znalezisko (wybaczcie za spam - to ostatnie moje wołanie)


@Dzager @adzios @elvis21 @Kressska @ukuQ @derylio1 @Ducati @starskaj @Usmiech_Niebios @towbie @Jade @przemyslaw-maczka @xDawidMx @God3nder @frubel77 @nnnn19 @h86Ilk
@Wolvi666 @BobMarlejv @wojna @TheFuckingRoses @MajoZZ @gundis24 @PlonacaZyrafa @perevod_pl @xxx22 @octave25 @Hyrkan @skater_skully @Qrystus @NoblePhantasm @drakopl
@Mr--A-Veed @justypl @g681 @NERP @bnt712 @neski @konradpra @ManTaQue @biribomba @simon999 @MagnitudeZero @sasukeyokai @Chino @falva @MaddoxX1911 @gawron_kurde
@Sinklinorium @Szokatnica @szuwarek-mini @1tn00pr @Jurigag @Dominik99 @XsomX @mitrov @Jariii @szczeppan @malomaligno @dawid131 @maczek007 @tatralol @Bartek5435
@Interpretator @ZlyCzarodziejRumburak @stanik1909 @Kierownik_Burdelu @kamil36xd @Michalius @drakopltechninja @drakoplmarian1881 @drakoplChoondZ @lucjan-prochnica
@skullc64 @D_M_ @robertx @eterchi @fotongluondwabratanki @Shin @Rilv @ZorAnoS @SECRETRANK @lyson96 @eM-Ka @Vadzior @CherryJerry @iMarek22 @Pathfinder007 @Sekil
@Rychson @DeusVultV @SzycheU @ja-to-jestem @tadocrostu @VrubeL@trach @Monochrome_Man@letzo @Benn @RS89 @glider05 @qwerty562 @William2290 @sotarKratos
@OnMyMnd @jaxonxst @CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej @Korisho @matefix91 @jakisprostylogin@SzympekSzympkowiak @KuKumber @nirvikalpasamadhi @ByloSobieZycie @CzyJestCosWiecej @Grubymajster @arturwu @ NartyMalysza @bl33p33r @SiemaNagor @matkaPewnegoMirka @Acri @TechnoMagos @Saint_Louis @wlazlkoteknaplotek @Naparstek @mikorz @Argony @SuperGosc11 @Zmuszonydorejestracji @malymiskrzys @Makurise @SirPrize @Mieivby @intelektualny_dezerter @clown_world_order @Ellviso @dragomedia @0xFEE1DEAD @wszystko_wiem @Qwoka @Fear_The_Old_Blood @Bolololo00 @Cypionat @cagliostro12 @TM6XUlgvbz5kxzqnzYZF @OjciecLudwika @cornel9192b

#takaprawda #takasytuacja #
rol-ex - https://www.wykop.pl/link/6730259/nieuczciwe-praktyki-moderacji-cz2-powoluja...

źródło: comment_1657202790wHmM9gojVPEhtjczf23Vad.jpg

Pobierz
  • 17
@rol-ex: Nie licz na normalne zachowanie tych NPCów z m0deracji. Nie reagują na żadne zgłoszenia a na regulamin srają, a przed wzięciem się za dane zgłoszenie to zapałkami Anka z Białkiem losują które z nich się za to bierze bo nikogo innego tam chyba nie ma. XD
Dowcipny jest przykład podany przeze mnie w kwestii jak traktują duplikaty.
Logiki jak chodzi o regulamin to brak, ale czego się spodziewać jak logiką jest tutaj kasa za sponsorowane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będzie multikonto zaraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@octave25: nieważne, wole zniknąć wiedząc, że próbowałem coś zmienić, niż trwać przymykając oko

@Rabusek:
do zo, a takim towarzystwie to przyjemność spedzać czas xd

Nie licz na normalne zachowanie tych NPCów z m0deracji


@wlazlkoteknaplotek: nie liczę na nich, liczę na to, że może ktoś się tym burdelem zainteresuje, a jak nie to będę wiedział, że próbowałem cos zmienić
To jak bardzo na tym serwisie moderacja nie potrafi przestrzegać własnego regulaminu albo bijący wręcz subiektywizm z ich "oceny" to jest jedna z największych porażek w PL internecie. Jeszcze biorąc pod uwagę że mają zasięg ogólnopolski, a nie gazetki online wydawanej w małej gminie na cześć wójta, gdzie takie zachowanie moderacji nie dziwiłoby, tylko potęguje obraz porażki. Beznadziejni są. Jak jeszcze sobie przypomnę, że moderacja nie kasowała przez kilka dobrych godzin pedofili
@rol-ex: nie ma sie czym podniecać, to tylko jeden z portali; długo wpływowy, ale czasy sie zmieniają … czego sobie i państwu użytkownictwu życzę; wrócimy na fora, niszowe miejsca dyskusji; albo jeszcze gdzieś indziej (byle nie na fejsa, bo tam nie trafię ;)