Wpis z mikrobloga

Śmieszki śmieszkami ale za granicą (Holandia,Belgia) często się z tym spotykałem tylko trzeba zarekomendować kogoś i musi okazać się normalnym pracownikiem czyli po około 3-6 miesiącach jeśli pracuje to masz bonus, jeśli jeszcze w przyszłości wejdzie na jakiś inny kontrakt to znowu bonus. Tutaj taka różnica że strasznie januszowo jest to skonstruowane i w dosyć bezpośredniej formie XD
  • Odpowiedz
@Vegasik69: widać, że jakiś zakład produkcyjny i napisane prosto z mostu żeby każdy załapał. W prestiżowych korpo też są bonusy za polecenia ludzi, tylko, że trochę większe.
  • Odpowiedz
@szajza231: Takie premie są w bardzoooo wielu firmach jak np. polecona osoba przepracuje np. miesiąc chociaż wydaję mi się,że jest to częściej po 3 miesiącach albo pół roku.Pamiętam,że w jednej firmie było jakoś 600-700zł po 6 miesiącach.To w sumie nic nowego chyba taki program poleceń pracowniczych co nie? Coś wiem na ten temat.Bardziej śmieszne jest to jak to jest napisane na tym ogłoszeniu,że będzie premia jeśli pracownik nie ucieknie pffff hahaha:D
  • Odpowiedz