Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w powiatowym no i mam dosyć. Poszedłem zjeść coś na miejscu do centrum handlowego i to wszystko mnie przerasta, widok tych szczęśliwych i bogatych ludzi. Jak te oskarki utrzymują te julki?! Przecież to nierealne i awykonalne dla mnie. Ogólnie widząc jak wszystkim ładnie się powodzi i żyje, mam dosyć, sam mam dopiero, albo i aż 20 lat, a przygnębia mnie widok szczęśliwych ludzi. Jak dotychczas całe życie mnie omija. Jestem zwykłym npc, postacią tła, nic więcej.
#przegryw
#depresja #samotnosc ##!$%@? #feels
DamianeX1X - Byłem dziś w powiatowym no i mam dosyć. Poszedłem zjeść coś na miejscu d...

źródło: comment_1656779902O3wWU3PlBrbKKoUFhsrYLO.jpg

Pobierz
  • 42
@DamianeX1X: Ja staram się w takie miejsca nie chodzić, jestem rok starszy od ciebie i mimo prób poznania drugiej połówki czy nawet jakiejś koleżanki zawsze spotykałem się z odrzuceniem albo urwaniem kontaktu, zaraz zlecą się eksperci i powiedzą, że masz urojenia i naczytałeś się jakiegoś syfu taaaa wyjdź do ludzi bro czy jak to było ( ͡° ʖ̯ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DamianeX1X: Ja pojechałem z matką do biedry na zakupy to podobnie. Banany z julkami kupowali alko z jakimiś czipsami a narko to pewnie już dawno ogarnięte. Wiadomoc co będzie ale ja takiego życia nie zazdroszczę pełnego używek.
@Arksen ale przecież dal mu najlepsza radę jaka mógł - odstawic wykop i przestać czytac te wysrywy na tagu przegryw. Dzisiaj po akcji z openerem poczytalem ten tag, to jedno wielkie koło wzajemnego #!$%@?. Wszyscy winni, nie oni. Wszyscy maja miec #!$%@? bo oni maja. Zero ambicji żeby cos zmienic, naczytali sie jakis gowien ze jak ma 1.70m to juz zadna go niechce. Jakies pille, sherwoody, normany, ogólnie to czytajac to to
@onomatopeja_: Odstawi wykop i co dalej? Tak szczerze nie chcę się wypowiadać za innych, ale sam trafiłem na ten portal gdy po wielu próbach się poddałem, bo spotykałem się z ciągłym odrzuceniem. Żyjemy w jakichś dziwnych czasach albo mnie po prostu źle wychowano, ludzie patrzą na siebie przez pryzmat korzyści, ja tak nie potrafię, gdy poznaję drugą osobę staram się być po prostu sobą i nie sprawiać komuś przykrości, jestem samotny,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DamianeX1X: mało komu się powodzi obecnie. Większość ludzi udaje, żyje ponad stan i wyznaje zasadę 'zastaw się, a postaw się'. Za moment twk to wszystko jebnie, że połowa lat 90. będzie miłym wspomnieniem, a prosperity czasów Tuska będzie niedoścignioną na dziesiątki lat utopią.