Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@kontodlabeki: to przez te zasrane systemy. W jednym chce znak specjalny, w innym cyfrę, w innym 5 znaków gdzie ididej 8. Człowiek nigdy nie wie jakie hasło powinno być tyle tego teraz jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Meteor100: bo #!$%@? zamiast zrobić hasła minimum 40 dowolnych znaków to wymyślają jakieś znaki specjalne. Ciekawe ile bruteforcem zajęłoby "kochamPieskiiKotkiiBudyn69"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Moim znakiem specjalnym była spacja, i zaczęły pojawiać się strony które spacje nie uznają (°°
  • Odpowiedz
@SynagogaSzatana: Mi za tydzień minie rok odkąd ktoś próbuje mi się włamać na moje stare konto w Tibii więc średnio co dwa tygodnie dostaję maila, że wpisałem złe hasło i za każdym razem sobie kisnę bo typ próbuje zgadnąć a ja sam tego hasła nie znam xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BijeNiemcaPoKasku: Jeśli zależy Ci na tym, żeby menedżer dbał o wszystko, czyli synchronizację itp i nie przeszkadza Ci, że działa w chmurze, to Bitwarden. Jak chcesz mieć wszystko offline i samemu dbać o synchronizację, to KeepassXC. 1password odradzam, bo jest płatny a powyższym programom niczego nie brakuje :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SynagogaSzatana: Bitwarden też ma premium tier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1pass, dla mnie, ma tę przewagę, że mogę korzystać z niego również w pracy bo w porównaniu do bitwardena przechodzi audyty bezpieczeństwa klientów (:
  • Odpowiedz
@oneciabatta: A, to o audytach nie wiedziałem. W takim przypadku ciężko z tym dyskutować.
No ale tak poza tym, Bitwarden owszem, ma płatny plan, ale i tak zawiera tam takie większe i bardziej opcjonalne wodotryski typu sprawdzanie haseł pod kątem wycieków, OTP(moim zdaniem nie powinno się ich używać w menedżerach) albo bezpieczne przekazywanie dostępu innym na przykład w przypadku śmierci (to akurat jest spoko). No ale podstawowa funkcjonalność jest darmowa. Chociaż
  • Odpowiedz