Wpis z mikrobloga

Żadne baby nie prują się tak jak te, których mąż pracuje w delegacji. Pamiętam na studiach, że chodziliśmy nawet do takiego pubu, gdzie przychodziły mężatki 26-40 letnie, których mężowie albo byli marynarzami i ich nie było po pół roku, albo jeździli na tirach, albo pracowali za granicą po jakichś budowach, a te się pruły ze studentami 20 paro letnimi jak stare prześcieradła xD

Jezu, a ci biedni mężowie gdzieś na wygnaniu jak zwierzęta tylko pieniądze przelewają, a te skaczą po bolcach. ITS OVER FOR #delegacjacels. A wy jak tam wykopki w delegacji? ehehehehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kobiety wiernie pewnie czekają co? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #praca #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zdrady #zwiazki #p0lka #delegacja #blackpill
s.....u - Żadne baby nie prują się tak jak te, których mąż pracuje w delegacji. Pamię...

źródło: comment_1656678465WerJX872WGIt83rJwfS6q6.jpg

Pobierz
  • 18
@mozis: wstyd się przyznać, ale miałem takiego kumpla, który pracował na budowach w systemie miesiąc w polsce, miesiąc u hansa (mniej więcej, czasem różnie ten podział wyglądał).

Chyba z 3 miesiące czekał aż mu jego dziewczyna po raz pierwszy da się bzyknąć, podczas gdy ją w tym czasie peklowało dwóch innych gości kiedy go nie było xD

Dobra sraka z tego wyszła, bo typ miał próbę samobójczą jak to wyszło na
@sikalafou: ten mój znajomy o tym wie ale jest gruby, obleśny a jego kobita 10 lat mlodsza i z figurą... co bedzie plakal na stare lata (55 lat ma a najmlodsze dziecko jakies 3)
nawet ze mna sie taka jedna pruła a to juz naprawde oznacza jak nisko p0lki upadly ehh


@drogba90 żeby nisko upaść to trzeba wcześniej być na jakimś poziomie ;)
@sikalafou jezdzilem w takie delegacje jak byłem kawalerem. Myślisz że żonaci faceci na tych delegacjach nie ruchali wszystkiego co się pod #!$%@? nawinęło? Było też oczywiście kilku wiernych, ale większość bez skrupułów ładowała fujary w jakieś szemrane dziury.