Wpis z mikrobloga

Przecież to sam Michniewicz na nowo rozpętał aferę. Artykuł już umierał śmiercią naturalna, by Michniewicz puścił wczoraj bombę w postaci decyzji o skierowaniu aktu oskarżenia do sądu, przez adwokata który reprezentował fryzjera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Strateg nie ma co.


@SoltysObory: Swoją drogą Boniek kiedyś w wywiadzie mówił, że to atmosfera wokół Brzęczka była kluczowym elementem jego zwolnienia - memy, beka z autobiografii, cokolwiek by nie zrobił
(outstanding move z wyborem adwokata)


@Dr_Manhattan: ja tego z żadnej strony jak na to patrzę nie rozumiem. Co by było, gdyby tylko pozywał Jadczaka? (co sensu z wielu powodów też nie ma, ale mniejsza z tym) Nagłówki, że pozywa Jadczaka. Co jest teraz? Pozywa, ale i korzysta z usług "adwokata Fryzjera". Człowiek, który za wszelką cenę stara się podobno od Fryzjera odciąć. Normalnie IQ 200. To jest niepojęte, do tego gość
ja tego z żadnej strony jak na to patrzę nie rozumiem. Co by było, gdyby tylko pozywał Jadczaka? (co sensu z wielu powodów też nie ma, ale mniejsza z tym) Nagłówki, że pozywa Jadczaka. Co jest teraz? Pozywa, ale i korzysta z usług "adwokata Fryzjera". Człowiek, który za wszelką cenę stara się podobno od Fryzjera odciąć. Normalnie IQ 200. To jest niepojęte, do tego gość ma tylu przyjaciół w mediach, co powinni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SoltysObory: każdy adwokat jest umaczany w jakieś gówno i bronienie najgorszych kanalii, bo na tym polega jego praca. Może Czesław uznał, że chce człowieka który "zna sprawę", do tego gościa z ogromnym doświadczeniem. Oczywiście wizerunkowo jest to strzał w stopę i woda na młyn przeciwników 711. Też mnie dziwi ta decyzja ale na wnioski przyjdzie czas po procesie.

W sumie to w samym tekście nie ma za bardzo o co się
@SoltysObory: Myślę że Jadczak jeszcze pracował dalej nad sprawą, a po ujawnieniu się artykułu może ktoś się do niego zgłosił. Tych ruchem Michniewicz chce mu chyba spróbować zamknąć buzie do czasu mistrzostw przynajmniej.
Michniewicz najpierw musiałby udowodnić, ze Jadczak nie ma racji, swoim artykułem.


@SoltysObory:
Bredzisz bzdury.
Michniewicz jedynie musi udowodnić że Jadczak napisał to co napisał.
Jadczak musi udowodnić że każde zdanie jest prawdziwe.

Wiadomo że Jadczak tak to pisał, żeby były to same pomówienia i insynuacje "nieprocesowe", ale jak się gdzieś prawnicy wp.pl pomylili, to przegra proces.
Strateg nie ma co.


@SoltysObory: On się właśnie w takim kręgu ludzi kręci, i sam nie jest wstanie dostrzec jak bardzo jest umoczony. Nawet jego prawnik to chodząca puszka prochu.. Komedia..
@PanEkspertErbo: Czyli Jadczak już wygrał, bo bazował na aktach procesowych... Nie wymyślił sobie połączeń tylko po prostu przepisał je z akt.
Ja coś czuję że Czesio będzie podczas procesu wmawiał że on nigdzie nie dzwonił, z nikim nie rozmawiał, ba nawet nie posiadał telefonu i nie wiedział jak telefon wygląda.
Czyli Jadczak już wygrał, bo bazował na aktach procesowych... Nie wymyślił sobie połączeń tylko po prostu przepisał je z akt.


@andrzej-roman: Byłoby tak gdyby ten artykuł składał się w 100% z cytowania akt, ale tak nie jest.

Co więcej, nawet jak Jadczak nie zostanie uznany winnym i skazany, to i tak Michniewicz będzie miał uzasadnienie wyroku w którym sąd stwierdzi że Jadczak nie twierdził i nie ma żadnych dowodów na udział
@justlooking5:

A od kiedy w Polsce udowadnia się niewinność a nie czyjąś winę? XD 2/10

A od wtedy, od kiedy w przypadku 212 KK ustanowiono wyłom w rozłożeniu ciężaru dowodu :) A tak naprawdę pozorny wyłom.

"Odstępstwo od tak przyjętego rozkładu ciężaru dowodu znajdujemy w procesie o przestępstwo zniesławienia. Ustawodawca w tym wypadku odstąpił bowiem od przyjętego w k.p.k. udowodnienia winy przez oskarżyciela, przy całkowicie często biernym zachowaniu samego oskarżonego.
@Dr_Manhattan:

na pewien sposób rozumiem nawet, że ten adwokat jest najlepszym dostępnym specjalistą w tej sprawie ale

"Rozumiem że ten adwokat jest najlepszą opcją, ALE..." :)

trzeba nie mieć żadnego wyczucia nastrojów społecznych, żeby się zdecydować na taki ruch.

Załóżmy że chcesz pozwać byłego pracodawcę i pozyskać satysfakcjonujące zadośćuczynienie. Masz do wyboru radcę prawnego Mietka z Google albo wybitnego specjalistę ds. prawa pracy mec. Raczkowskiego. W pierwszym przypadku masz, dajmy
@Dutch: Tylko to nie jest proces z byłym pracodawcą i nie zatrudniasz do sprawy Raczkowskiego.
A proces dotyczący sugestii że byłeś w spółdzielni z Fryzjerem z którym byłeś na łączach także siedząc na muszli i do swojej obrony wziąłeś adwokata który bronił "szefa" spółdzielni.
Proces nie ruszył, a Czesio już dwa samobóje strzelił.
@SoltysObory: ale ten Jadczak to jest bezbek. Teraz będzie budował siebie na jakiejś gówno aferce, którą pewnie przegra za 3 lata, ale niesmak pozostanie


@mlody221 tył uwikłany w największą korupcyjna aferę w historii polskiej piłki nożnej, zostaje trenerem reprezentacji Polski, no rzeczywiście "gówno afera". Mam prośbę, weź nie idź do wyborów, bo za dużo takich zjebow głosuje na podobnych sobie zjebow i przez takich zjebow mamy #!$%@? państwo.