Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Essu_97
Essu_97

Essu_97

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2596
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 2596
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
Goatifi
Goatifi
5 godz. i 14 min temu
  • 9
Co oni wszyscy z tą pierwszą kobietą w f1? a co z marią teresą de filipis i lellą lombardi + kilka kolejnych pań, które pojawiało się w oficjalnych sesjach?
#lemans
#f1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Essu_97
Essu_97
Essu_97 5 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 2
@Goatifi: bo taka moda teraz i każdy chce być tym oświeconym, który będzie mógł się chwalić, że przewidział tą wyczekiwaną kobietę w F1
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
8 godz. i 18 min temu
  • 2
Jadę do biedronki, kupić wam coś?
#lemans
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Essu_97
Essu_97
Essu_97 8 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
@JednaRenkaJedenKaleka: coś słodkiego
  • Odpowiedz
levzor
levzor
8 godz. i 18 min temu
  • 0
pojedzie tu kiedyś Kacper Sztuka?

#lemans
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Essu_97
Essu_97
Essu_97 8 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@levzor: Zaraz po Kubicy
  • Odpowiedz
Essu_97
Essu_97
Essu_97 12 godz. i 5 min temu
  • 4
#lemans
Jesteś kierowcą rajdowym a twoim pilotem jest Grzegorz Gie Gac...

Miłego oglądania. Niech naszym idzie jak najlepiej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fornson23
fornson23
10.06.2026, 15:34:20
  • 6
Jaka jest wasza ulubiona teoria spiskowa F1 która może rzeczywiście być prawdą? Moja o tym, że podczas GP Belgii 2015, Mercedes udostępnił ich setup dla ECU silnika Lotusowi, by Grosjean mógł wyprzedzić Vettela. #f1
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Essu_97
Essu_97
Essu_97 10.06.2026, 17:22:24 via Wykop
  • 1
@fornson23: bez konkretnego dowodu i przykładu. Są zespoły, właściciele i kierowcy, którzy zakulisowo w FIA i LM potrafią wygrać sobie tytuł. Dziwna dominacja Mercedesa w latach 2014-2020 i teraz gdzie od co najmniej 2024 mówiono o tym, że Toto już ma siatkę swoich ludzi w FIA. No i nagły skok formy Mclarena w połowie sezonu 2024. Myślę, że RB wtedy też grubo narobiło wałów i dlatgo ich spowolnili. Dodatkowo po
  • Odpowiedz
Essu_97
Essu_97
Essu_97 10.06.2026, 17:48:10 via Wykop
  • 0
@fornson23: w tamtch latach pewnie doszło jeszcze lizanie d--y przez Berniego producentom żeby zostali. Zresztą to lizanie mamy do teraz i may to co mamy
  • Odpowiedz
The_Rainman
The_Rainman
24.05.2026, 18:52:22
  • 5
Jakoś mnie nie grzeje w tym roku ten mój drugi ulubiony wyścig w kalendarzu :( oby le mans dał radę
#indycar #indy500 #f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Essu_97
Essu_97
Essu_97 24.05.2026, 19:01:07 via Wykop
  • 0
@The_Rainman: nie najgorzej było do deszczu. Teraz to na 100% nie zdążą przed F1
  • Odpowiedz
LukaszTV
LukaszTV
16.05.2026, 21:44:43
  • 13
Mija 10 lat a to była najlepsza edycja.. oczywiście jest akcent "polski" ( ͡º ͜ʖ͡º)
#eurowizja https://www.youtube.com/watch?v=Cv6tgnx6jTQ
LukaszTV - Mija 10 lat a to była najlepsza edycja.. oczywiście jest akcent "polski" (...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Essu_97
Essu_97
Essu_97 16.05.2026, 21:53:33 via Wykop
  • 1
@Kontado: 2 lata temu nie dowieźli moim zdaniem. Brytole kiedy organizowali za Ukraine fajnie to zrobili
  • Odpowiedz
Szpeju
Szpeju
16.05.2026, 21:29:36
  • 2
#eurowizja czuję że będziemy w pierwszej 5 xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Essu_97
Essu_97
Essu_97 16.05.2026, 21:31:59 via Wykop
  • 1
@Szpeju: aż tak dobrze chyba nie ale jak nie będziemy w top10 to się ździwie
  • Odpowiedz
dezereter16
dezereter16
dezereter16
16.05.2026, 21:24:07
  • 2
#eurowizja EBU nie pozwoliło Czechowi powtarzać
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Essu_97
Essu_97
Essu_97 16.05.2026, 21:25:29 via Wykop
  • 0
@dezereter16: wyjaśnij proszę o co chodzi?
  • Odpowiedz
ultraknur3001
ultraknur3001
ultraknur3001
16.05.2026, 21:21:00
  • 6
#eurowizja
Dajcie mi taką Eurowizję na Boga
ultraknur3001 - #eurowizja 
Dajcie mi taką Eurowizję na Boga

źródło: 1000005264

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Essu_97
Essu_97
Essu_97 16.05.2026, 21:24:10 via Wykop
  • 1
@ultraknur3001: najlepsza edycja i długo jeszcze tak zostanie
  • Odpowiedz
khaotic
khaotic
16.05.2026, 21:21:07
  • 1
#eurowizja

Ale jak to już koniec ?!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Essu_97
Essu_97
Essu_97 16.05.2026, 21:23:06 via Wykop
  • 0
@khaotic: to dopiero początek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Essu_97
Essu_97
Essu_97 01.04.2026, 14:37:06
  • 5
#skoki Paris po 10 sekundach utwierdził mnie, że Błachut i Korościel są do w-------a
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Essu_97
Essu_97
Essu_97 29.03.2026, 17:04:12
  • 1
#indycar sprawdzam obecność. Dawajcie znać kto ogląda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12
29.03.2026, 19:45:26 via Wykop
  • 1
@Essu_97: Ja oglądałem, szkoda że jak przychodzi co do czego, to nikt nie ogląda "prawdziwego ścigania"
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
29.03.2026, 09:39:12
  • 3
jeśli tak pójdzie
to za 2lata sport będzie tak niszowy jak łyżwiarstwo albo biegi narciarskie

#polska #sport #skoki #malysz #pytanie #ankieta
Lukardio - jeśli tak pójdzie
to za 2lata sport będzie tak niszowy jak łyżwiarstwo alb...

źródło: obraz

Pobierz

Gwiazdy odchodza na emeryture i jest padaka w dyscyplinie, gdzie leży wina?

  • Brak odpowiedniej kadry 13.6% (8)
  • Nie ma warunków i obiektów sportowych 1.7% (1)
  • brak kasy (młodzi muszą sobie sami radzić) 6.8% (4)
  • nie ma już odpowiednich talentów 5.1% (3)
  • inne 3.4% (2)
  • wszystko po trochu 67.8% (40)
  • nie wiem / nie mam zdania 1.7% (1)

Oddanych głosów: 59

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Essu_97
Essu_97
Essu_97 29.03.2026, 09:46:09 via Wykop
  • 0
@plackojad: a co mówił?
  • Odpowiedz
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
29.03.2026, 09:13:47
  • 22
No komentatorzy to jak na pogrzebie. XD
#skoki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Essu_97
Essu_97
Essu_97 29.03.2026, 09:18:22 via Wykop
  • 1
@DoYouKnowWhereTheWildThingsGo: bo dzisiaj są podacasterzy a nie komentatorowie/narratorzy
  • Odpowiedz
jurekqwerty
jurekqwerty
jurekqwerty
29.03.2026, 09:14:35
  • 56
#skoki czy oni dla Kamila zrobili belkę 14 a teraz dla Oblaka 10?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Essu_97
Essu_97
Essu_97 29.03.2026, 09:15:11 via Wykop
  • 11
@jurekqwerty: tak a o co chodzi?
  • Odpowiedz
Kumrere
Kumrere
Kumrere
29.03.2026, 09:00:55
  • 5
#skoki prawda jest taka że Kamil Ciągle mógł być w top 10 tylko ma przestarzałe ruszanie z belki i układanie się bo kiedyś na to nie zwracali uwagi tak przez co traci 3 belki xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Essu_97
Essu_97
Essu_97 29.03.2026, 09:04:33 via Wykop
  • 0
@Kumrere: co?
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
29.03.2026, 08:52:51
  • 9
#skoki Ale drżeli o Kamilka, że będzie ostatni. Taka jest właśnie różnica między Małyszem a Stochem - Adam może był nieukiem ale miał charyzmę, klasę, obycie, ludzką życzliwość i skromność, wiedział kiedy odpuścić i odejść będąc na szczycie nie robiąc z siebie miernoty w ostatnich sezonach jak Stoch. Ludzie go kochali bo mogli się z nim utożsamiać - widzieli w nim siebie, skromnego i prostego człowieka i w ciężkich czasach
adam-pajac - #skoki Ale drżeli o Kamilka, że będzie ostatni. Taka jest właśnie różnic...

źródło: malysz2

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Essu_97
Essu_97
Essu_97 29.03.2026, 09:01:54 via Wykop
  • 1
@Mirasthrope: ale przecież adam idealnie podsumował fenomeny Stocha i Małysza. Stoch ma energię, aurę, aparycję gościa, którego ciężko jest polubić. Prywatnie może to jest super gość ale nigdy nie dał tego po sobie poznać. I to przeciąganie kariery o rok albo dwa. Gdzie powinien ją skończyć 5-4 lata temu to tylko jedna z cegiełek do tego że Małysz > Stoch mimo braku złota olimpijskiego
  • Odpowiedz
Essu_97
Essu_97
Essu_97 29.03.2026, 05:55:15
  • 5
#f1 Russell tym radiem tracie aurę (której nkgdy i tak nie miał) i Toto to wie i jeszcze dwa "pechowe" wyścigi Georga i Wolf postawi na Antonellego

Jeśli nie był awari w Haasie to Bearman jest pierwszą ofiarą przepisów, w których samochód sam z siebie hamuje przed zakrętem. Może to dobrze może źle. Zależy czy wrócą do V8 z kersem lub V6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking