Co oni wszyscy z tą pierwszą kobietą w f1? a co z marią teresą de filipis i lellą lombardi + kilka kolejnych pań, które pojawiało się w oficjalnych sesjach? #lemans #f1
Jaka jest wasza ulubiona teoria spiskowa F1 która może rzeczywiście być prawdą? Moja o tym, że podczas GP Belgii 2015, Mercedes udostępnił ich setup dla ECU silnika Lotusowi, by Grosjean mógł wyprzedzić Vettela. #f1
@fornson23: bez konkretnego dowodu i przykładu. Są zespoły, właściciele i kierowcy, którzy zakulisowo w FIA i LM potrafią wygrać sobie tytuł. Dziwna dominacja Mercedesa w latach 2014-2020 i teraz gdzie od co najmniej 2024 mówiono o tym, że Toto już ma siatkę swoich ludzi w FIA. No i nagły skok formy Mclarena w połowie sezonu 2024. Myślę, że RB wtedy też grubo narobiło wałów i dlatgo ich spowolnili. Dodatkowo po
@fornson23: w tamtch latach pewnie doszło jeszcze lizanie d--y przez Berniego producentom żeby zostali. Zresztą to lizanie mamy do teraz i may to co mamy
#skoki prawda jest taka że Kamil Ciągle mógł być w top 10 tylko ma przestarzałe ruszanie z belki i układanie się bo kiedyś na to nie zwracali uwagi tak przez co traci 3 belki xD
#skoki Ale drżeli o Kamilka, że będzie ostatni. Taka jest właśnie różnica między Małyszem a Stochem - Adam może był nieukiem ale miał charyzmę, klasę, obycie, ludzką życzliwość i skromność, wiedział kiedy odpuścić i odejść będąc na szczycie nie robiąc z siebie miernoty w ostatnich sezonach jak Stoch. Ludzie go kochali bo mogli się z nim utożsamiać - widzieli w nim siebie, skromnego i prostego człowieka i w ciężkich czasach
@Mirasthrope: ale przecież adam idealnie podsumował fenomeny Stocha i Małysza. Stoch ma energię, aurę, aparycję gościa, którego ciężko jest polubić. Prywatnie może to jest super gość ale nigdy nie dał tego po sobie poznać. I to przeciąganie kariery o rok albo dwa. Gdzie powinien ją skończyć 5-4 lata temu to tylko jedna z cegiełek do tego że Małysz > Stoch mimo braku złota olimpijskiego
#f1 Russell tym radiem tracie aurę (której nkgdy i tak nie miał) i Toto to wie i jeszcze dwa "pechowe" wyścigi Georga i Wolf postawi na Antonellego
Jeśli nie był awari w Haasie to Bearman jest pierwszą ofiarą przepisów, w których samochód sam z siebie hamuje przed zakrętem. Może to dobrze może źle. Zależy czy wrócą do V8 z kersem lub V6
#lemans
#f1