Wpis z mikrobloga

nie wiem kto jeszcze chodzi do tej karykatury sklepu


@tos-1_buratino: Ja się zastanawiam nad przerzuceniem na biedrę, od czasu gdy w Lidlu działa jedna albo zero tradycyjnych kas. Nie będę całego wózka kasował ręcznie, w dodatku za frajer. #!$%@? wczoraj dostałem już na zakupach, bo 5 razy trzeba było robić korektę przez pracownika. To jest fajne jak mam 4 rzeczy w ręce, idę pyk pyk i do domu. Niestety bardzo
  • Odpowiedz
czy Ty naprawdę chwalisz Pikoka


@Freakyboss: Tak. Ja wędliny praktycznie zawsze i tak kupuję w mięsnym, ale czasem od biedy jak zapomnę to zdarza mi się złapać coś z Lidla.
  • Odpowiedz
@utede: U mnie w zależności od pory dnia. W ciągu dnia bywa jedna, w godzinach peaku po pracy 2-3 (rzadko wtedy chodzę bo masa ludzi). Wczoraj byłem w niedzielę handlową i było zero ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie zauważam na przestrzeni czasu regres, wcześniej prawie zawsze były otwarte 2-3 normalne kasy.
  • Odpowiedz
@papaj42: Czyli trafiasz wyłącznie na Lidle jednego typu, bo tak naprawdę w użyciu są obecnie 3 układy: stary, nowy oraz premium. Stary to ten, gdzie przyprawy są na końcu ściany przylegającej do ściany, na której są drzwi, którymi wszedłeś. Nowy to ten, gdzie przyprawy są w środkowej alejce, naprzeciwko dżemów. A premium to ten, gdzie lodówki na mięso są pionowe i mają drzwi.
  • Odpowiedz
@megawatt: Owoce i warzywa są powykładane do ładnych koszy wiklinowych zamiast leżeć w kartonach. Jest też stanowisko z obsługą, gdzie miła pani wyciska sok z pomarańczy na miejscu, kroi ciasto czy arbuza na pół, albo podaje kawę.
  • Odpowiedz
@SheriffOfficeWykopaliskoDepartament: przed chwilą ci pisałem że normalnie chleb z soboty Słowiański kroiłem i poza normalnym kruszeniem chleb nadal dobry. Nie wiem co tam u ciebie nie tak z pieczywem, ale może to zależy od biedronki. Tu ktoś wspominał o mięsie, mimo że wspomniałem że wiele biedronek ma zwykle sklepy mięsne w środku, jak kiedyś Tesco. Nie ma mięsa paczkowanego w tych sklepach.
  • Odpowiedz
@jPaolo2 dlaczego? Jak na półce jest ok to price checker nie ma znaczenia.

Generalnie może się tak zdarzyć z kilku przyczyn.

PCK ma problem z połączeniem z serwerem i nie ma aktualnych cen lub cen promocyjnych.

Rabat naliczany jest na kasie lub po zeskanowaniu karty czy tam czegoś.
  • Odpowiedz