Wpis z mikrobloga

wszyscy bo jest blisko tanio, ogólnie najlepszy jest. Paleta stojąca na środku mi nie przeszkadza, wystarczy ją ominąć


@Kroledyp: można się przyzwyczaić.jpg ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ważne że tanio.
  • Odpowiedz
są biedronki, gdzie jest totalny #!$%@? i mnóstwo ludzi, a są także takie, gdzie jest czysto i w miarę przejrzyście. Dodatkowo wystarczy chodzić z rana i jest elegancko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kolarzino: u mnie jak pojde z rana to zawsze jest pelno starych bab. W sumie jak pojde ok 13 to tez jest pelno starych bab
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: kupuje po równo w Lidlu i biedronce. Ostatnio więcej bałaganu mają w Lidlu. Niemal za każdym razem produkt z inną ceną niż na cenowce. Do tego potrafi wisieć stara promocja. I kiedys 2 razy zgłaszałem, że mają błąd ale kartka z niższą promo ceną nadal wisiała. Do tego mieso grillowe 3 dni po terminie. Sorry ale Lidl wcale nie jest taki super. I nie wiem skąd ten hejt na
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: ja też chodziłem do lidla, bo mieli lepszej jakości produkty, ale biedronka mimo że droższa to się wyrobiła. Produkty marek własnych są dużo lepsze w Polsce w biedronce. Warzywa w puszkach, w kukurydzy lidlowej tyle razy trafiłem na niejadalne części kolby że przestałem kupować tam jedzenie.

Makarony z lidla po ugotowaniu mają dziwny słodki zapach, makarony z biedry pachną podobnie do Barilla. Jak się je wymiesza to ciężko poznać różnicę.

Pieczywo w lidlu zeszło na psy. Po jednym dniu nie nadaje się do niczego. Kiedyś takie było w biedronce. Nie dało się go jeść po kilku godzinach, ale wyrobili się w ostatnich
  • Odpowiedz
nie wiem kto jeszcze chodzi do tej karykatury sklepu


@tos-1_buratino: ja ostatnio znowu zacząłem chodzić do biedry, mają całkiem dobre żarcie (wg etykiety) dla kotów pod własną marką
  • Odpowiedz
@j3sion:
Nie potwierdzam

Czo ? Pieczywo w Lidl IMHO mają coraz lepsze. Wolę z Lidl niż z piekarni. :D
Mięsko też dużo lepsze od biedry.
Mięso w biedrze to cuchnące gufno.
no i biedra to syf, kiła, mogiła i przepocone śmierdzące stare baby.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@trujacybluszcz: Tu chyba chodzi o to, że na takim czytniku nie pokaże ci ceny promocyjnej jak kupisz coś co jest np. Kup 2 i zapłać mniej, bo taki rabat nabije się dopiero na kasie.
  • Odpowiedz
Warzywa w puszkach, w kukurydzy lidlowej tyle razy trafiłem na niejadalne części kolby że przestałem kupować tam jedzenie

Makarony z lidla po ugotowaniu mają dziwny słodki zapach

Pieczywo w lidlu zeszło na psy. Po jednym dniu nie nadaje się do niczego.

W kaszach lidlowych trafiały mi się kamienie


@j3sion: Chyba do innych sklepów chodzimy xD #!$%@? lidlową kukurydzę na potęgę, kaszę tak samo. Żadnych kamieni czy innych potworów w życiu nie widziałem. Pieczywko czasem po 3 dniach nawet zarzucam, wystarczy dobrze przechowywać. A makaron, cóż, pachnie jak makaron xD Raczej bym nie powiedział, że
  • Odpowiedz