Wpis z mikrobloga

@toszamono: tak miałem dzisiaj jak bylem po jakieś pierdoły xD ogólnie w niedalekim mieście powiatowym jest sobie duży skład, który prowadzi starsze małżeństwo. Nie lubiłem tam kupować, no zawsze czułem się jak intruz ze swoimi dwiema puszkami pianki czy workiem kleju.

Dzisiaj poszedłem po klasycznie jakieś pierdy, bo było mi najbliżej tam podjechać i tak, są dwie kasy, jedna zajęta, na drugiej Pani rozmawia przez telefon, a pomiędzy nimi sama właścicielka.
Niestety spadków cen jeszcze bym się nie spordziewal,póki co wszystko jak było drogie tak jest i boje się ze będą #!$%@? pompować ceny do granic możliwości przez tyle ile się da
@toszamono: U mnie jest tak dalej jak w 2021 xD Jak klient powazny i powaznie mnie traktuje to ma dobrze i z transportem, zwrotem, przestawieniem palet hdsem na budowie itp. A roszczeniowe cwaniczki, ktorym załaduj 5 worków cementu albo zawiez 10 słupków ogrodzeniowych na adres niech się cmokną. Tak było, jest i będzie, amen. Szanuję swoją pracę i mam w dupie klientów, którzy przychodzą i podaj im takie coś do takiego
@marcelus: "dzień dobry, poprosze 20 worków cementu z transportem tu i tu najlepiej dzisiaj albo jutro rano... ale jak to się nie uda i nie mozecie? To już zaplacę te 20zł za transport!" #!$%@?, 20zł to nawet nie wystarczy na czas pracownika na ogarnięcie tego tematu.
albo "proszę mi podać kilogram gwozdzi 3 calowych" odpowiadam ze leżą na koncu sklepu, sa tam torebki i mozna brać i pada odpowiedz ze jestem
@freeszpak: tak samo 20 worków cementu wioze i nie doliczam transportu jesli zbrakło na inwestycję, którą prowadzimy. Nawet jak wszyscy kierowcy zajeci i jest sytuacja podbramkowa to czasem sam wsiadam i jadę. Ale bez przesady, ze widze typa pierwszy raz i on czegoś ode mnie oczekuje. Zostaw chociaz 20, 50, 100k i bedziemy wspolpracowac a jak nie to po prostu placisz 150zl za transport i w ciągu tygodnia przywieziemy
@marcelus: mam ustalone ale dla wielu klientów ten transport jest za drogi, bo np mowią " a ile to, 3km, ile paliwa spali" nie rozumieją, ze to jest czas pracownika, moje ryzyko jakichs sytuacji losowych po drodze itp.
No ten, co 20 workow i nic wiecej to musialby czekac az cos jeszcze będę mial do zawiezienia w jego stronę, ewentualnie zawsze sam moze sobie odebrac

A minima logistyczne oczywiscie mam, w