Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, jestem od dwóch tygodni na propie, pierwszy tydzień biłem 50mg praktycznie nie czułem nic oprócz zwiększonego ciśnienie, na drugi tydzień zwiększyłem do 100mg ciśnienie takie jak było, pojawiły się bardziej widoczne żyły
oraz zaczeły wyskakiwać pojedyncze małe pryszcze nic specjalnego, sylwetka wydaje się bardziej nabita, jeżeli chodzi o libido to jest tragedia nic a nic nie ruszyło jak wcześniej było słabe tak i jest teraz, dodam że teścia chciałem głownie na lepsze samopoczucie i poprawę libido, niestety ale nic nie pomogło. Badania wykonałem przed rozpoczęciem cyklu i miałem wartości w normie, co mnie zdziwiło to że miałem wysoki testosteron patrząc pod względem samopoczucia i libido.
Dieta dopięta nie jem syfu, jestem na redukcji, ćwiczę od 5 lat na siłowni.
Badania:
FSH 2,08 0,95-11,95
LH 3,05 1,14-8,75
Estradiol 37 11-44
Prolaktyna 8,57 258-18,12
Testosteron 718,08 142,39-923,14
I morfologia gdzie miałem niski poziom erytrocytów i wysokie MCV reszta była ok
I tu mam pytanie, co może być źle ze mną że nie odczuwam poprawy libido i samopoczucia, ktoś miał podobnie i czy możecie mi poradzić co mogę zrobić aby uzyskać poprawę. Pozdrawiam
#sterydy #mikrokoksy #mirkokoksy #trening #dieta #silownia #doping
  • 18
@avs4 trenuje 5 razy w tygodniu,

Jak wale konia to mam strasznie #!$%@? sen przewracam się z boku na bok, jak robiłem eksperyment gdzie nie biłem konika to po tygodniu spałem jak dziecko, niestety eksperyment padł i wróciłem do stanu przed, jak znowu nie waliłem to niestety efektu już nie było dalej było jak bym walił, może tu jest pies pogrzebany co sądzicie że waleniem od małego zniszczyłem sobie receptory dopaminy i
@Blahhblahh: Wiem jakie ziola i co robia z libido. Nijak ma sie to do cyklu ustawionego pod sex drive. OP libido lezy bo libido to w wiekszosci androgeny w proporcji do estrogenu. U kobiet tez. Plus pare innych hormonow/ich receptorow.
Sam prop w typowej dawce daje libido przewaznie „normalne”.