Wpis z mikrobloga

jakiś koleżka z moderacji z dodatkowym chromosomem zdjął mój wpis, pewnie jakiś konfederata się spłakał i zgłosił post bo przyrównałem konfederatów do zwierząt (co jest prawdą najprawdziwszą, bo ludzie to zwierzęta), więc powtórzymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale pięknie widzieć jak upada kolejny idol wykopu xD

Upadły już tutaj takie tuzy jak Korwin, Krzysiu Bosak, Grzegorz Braun i cała reszta konfederackiej śmietanki, upadł Max Kolonko, Andrzej Duda, Zbysiu Stonoga, a nawet upadało potężne międzynarodowe towarzystwo - Marine Le Pen czy Paulo Sousa xD

No i teraz upada Krzysio, który jeszcze parę miesięcy temu bohatersko walczył ze światem przestępczym, a wykopki skandowały jego imię publicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto następny?

#kanalsportowy #kanalbekowy #wykop
Pobierz JanuszKarierowicz - jakiś koleżka z moderacji z dodatkowym chromosomem zdjął mój wpis...
źródło: comment_1655962304vtUOizWu0oIjEhRxDFA0Rg.jpg
  • 45
@JanuszKarierowicz: dodaj jeszcze Jabłonoeskiego, Jordana Petersona, Jacka Bartosiaka, a na przyszłość zapiszcie sobie ten komentarz, bo nie minie rok, a Szymon Jadnczak też zatoczy cykl mikroblogera. Bo wykopki będą klaskać uszami nawet jak chłop napisze "witam" na tt. Znudzi się, zacznie być niewygodny, powtarzalny, przehajpowany, a wykopki będą potrzebować jakiegoś nowego bohatera. Wkońcu ktoś wynajdzie, że w 2002 roku ktoś zrozbił mu zdjęcie z jakimś Greniem czy innym Kręciną i zacznie