Wpis z mikrobloga

Przez nieodpowiednią mieszankę asfaltową na drodze, która zawierała tylko 2% mączki mineralnej i 3% asfaltu byłem zmuszony jechać po drodze dla rowerów, żeby nie ucierpiały na tym moje 15 letnie opony pirelli. Jak widać pedalarz chyba z przyzwyczajenia wjechał na gorszą jakościowo drogę co było mi na rękę bo mogłem go łatwo wyprzedzić. #ruchdrogowy #rower #rowerowyrownik #samochody #pedalarze
Miszor669 - Przez nieodpowiednią mieszankę asfaltową na drodze, która zawierała tylko...

źródło: comment_1655652562oYwHaK0Ej0sInyd5R8o1B2.jpg

Pobierz
  • 61
@wykopowaswinia: > Jeżdżę bez dzwonka btw ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rower powinien być wyposażony:

z przodu – w co najmniej jedno światło pozycyjne barwy białej lub żółtej selektywnej (może być migające);
z tyłu – w co najmniej jedno światło odblaskowe barwy czerwonej o kształcie innym niż trójkąt oraz w co najmniej jedno światło pozycyjne barwy czerwonej (może być migające);
w co najmniej jeden skutecznie działający hamulec;
w
Miszor669 - @wykopowaswinia: > Jeżdżę bez dzwonka btw ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rower powinien b...

źródło: comment_1655662025tCrIAPpPntMTqbF6GfldaA.jpg

Pobierz
Jestem właśnie w dolomitach, drogi wąskie kręte strome i czasami bez barierek a na nich 10 razy więcej rowerzystów niż u nas motor za motorem i 15 ferrari pod rząd jeden za drugim i wszyscy rogal na gębie i każdy się cieszy życiem, ja trzeba to pojedzie przez dwa zakręty za rowerzystą, ja trzeba to wyprzedzi na 3 a ten z góry przyhamuje i poczeka, a nie #!$%@? się we wszystkich bo