Wpis z mikrobloga

Przez nieodpowiednią mieszankę asfaltową na drodze, która zawierała tylko 2% mączki mineralnej i 3% asfaltu byłem zmuszony jechać po drodze dla rowerów, żeby nie ucierpiały na tym moje 15 letnie opony pirelli. Jak widać pedalarz chyba z przyzwyczajenia wjechał na gorszą jakościowo drogę co było mi na rękę bo mogłem go łatwo wyprzedzić. #ruchdrogowy #rower #rowerowyrownik #samochody #pedalarze
Miszor669 - Przez nieodpowiednią mieszankę asfaltową na drodze, która zawierała tylko...

źródło: comment_1655652562oYwHaK0Ej0sInyd5R8o1B2.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@Miszor669:

Przez nieodpowiednią mieszankę asfaltową na drodze, która zawierała tylko 2% mączki mineralnej i 3% asfaltu byłem zmuszony...


...otagować wszystkimi rowerowymi tagami, żeby wszyscy widzieli, że jestem trollem.

Poprawiłam. Mam nadzieję, że pomogłam.

:)
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia: > Jeżdżę bez dzwonka btw ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rower powinien być wyposażony:

z przodu – w co najmniej jedno światło pozycyjne barwy białej lub żółtej selektywnej (może być migające);
z tyłu – w co najmniej jedno światło odblaskowe barwy czerwonej o kształcie innym niż trójkąt oraz w co najmniej jedno światło pozycyjne barwy czerwonej (może być migające);
w co najmniej jeden skutecznie działający hamulec;
w
Miszor669 - @wykopowaswinia: > Jeżdżę bez dzwonka btw ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rower powinien b...

źródło: comment_1655662025tCrIAPpPntMTqbF6GfldaA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Miszor669: ah kocham te ostatnie podrygi samochodziarzy xD no niestety droga jaką rozwija się infrastruktura na całym świecie to coraz więcej miejsca dla rowerów i coraz mniej dla aut, możesz sobie wrzucić nawet milion memów że rowerzysta debil ale to nie zmieni faktu że za kilkanaście lat to po żadnym większym mieście sobie za dużo autem nie pojeździsz xD
  • Odpowiedz
@CamusVevo: ostatnie podrygi to będą wtedy jak pedalarz zamówi swój nowy rowerek online i będzie ktoś go musiał dowieźć xD ewentualnie jak się #!$%@? o madke z dzieckiem i na rowerze cię do szpitala zawiozą xD

Infrastruktura to się rozwija, ale pod samochody elektryczne a nie ścieżki rowerowe piątego sortu dla spoconych ludzi których nie stać na nowy samochód xD
  • Odpowiedz
@skarpetyodyna: a ty zajmujesz sie dowożeniem rowerów czy transportem do szpitala?xD nikt nie chce ograniczać takich rzeczy ale no samochodziarz ma zaczadzony mózg i nie jest w stanie pojąć że jego dojazd do pracy autem przez miasto nie jest równie ważny co transport dla przemysłu/medycyny/itp xD
  • Odpowiedz
Jestem właśnie w dolomitach, drogi wąskie kręte strome i czasami bez barierek a na nich 10 razy więcej rowerzystów niż u nas motor za motorem i 15 ferrari pod rząd jeden za drugim i wszyscy rogal na gębie i każdy się cieszy życiem, ja trzeba to pojedzie przez dwa zakręty za rowerzystą, ja trzeba to wyprzedzi na 3 a ten z góry przyhamuje i poczeka, a nie #!$%@? się we wszystkich bo
  • Odpowiedz