Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

#zwiazki #dziewczyna Mam 28 lat i jestem z dziewczyną w związku już prawie 4 lata, ale ostatnimi czasy jakiś kryzys mamy. Pożądanie gdzieś zniknęło, seksu prawie wcale nie ma, oddalamy się, kocham ją, dbam o Nią, ale ciężko Nam się rozmawia ostatnio, ja team sport - siłownia, rower, bieganie, ona team kanapa - instagram i seriale. Ona chce zebysmy poszli do psychologa/seksuologa, ale ja nie jestem do tego przekonany. Chciałem aby uprawiała sport, może wtedy by coś u mnie się zmieniło, próbowałem juz wszystkiego, ale to po prostu nie jest ten typ osoby, Często czepia się mnie o jakieś totalne pierdoły z dupy, a to czegoś nie wytarłem, a to kubek zostawiłem, a to jakaś inna pierdoła, natomiast jak ona coś zostawi, czegos nie sprzątnie i ja jej to wypomne to jest afera. Oczywiscie normalnie bym po Niej posprzątał, ale skoro ona mi coś wypomina, to nie mogę przejść obojętnie. Coś za coś. Kiedyś drzemałem po robocie i jak przyszła obudziła mnie i naskoczyla na mnie że po pracy burdel zostawiłem (czasem pracuje w domu), a to był tylko laptop i pojemnik od obiadu na biurku, gdzie sprzątniecie tego to są 3 sekundy. Ona nie ma prawie wcale koleżanek z którymi mogłaby wyjść, jest chorobliwie zazdrosna, ciezko u Niej z poczuciem humoru i coraz częściej nie ma o czym rozmawiać. Wydaje mi się, że moje pożądanie w stosunku do Niej wynika właśnie z takich zachowań, nie pociąga mnie już fizycznie mimo, że jest bardzo ładną dziewczyną/ Gdy spotykam się np. bez Niej i w otoczeniu od moich kumpli są inne dziewczyny, to są one miłe, pozytywne, z poczuciem humoru itd - jak to porównuje to myślę, że chciałbym aby moja dziewczyna taka była, ale niestety nie jest. Czy na takie coś jest jakaś rada? Chciałbym to naprawić, ale nie wiem czy to można jeszcze naprawić, może coś po prostu zgasło i czas obrać inną drogę.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62af125cd08886b56a80fed1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem czy to bait czy nie, ale zastanawiam się jak wytrwaliście te 4 lata będąc tak różni, bo trochę to wygląda jakby wtedy to był tylko seks i dzika namiętność, a teraz jak się już poznaliście i seks się przejadł, to wychodzi na to że kompletnie do siebie nie pasujecie :f po mojemu to "olej te karyne miras", ale nie chcę być tym złym. Po prostu uważam że niczego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Pewnie szuka powodu do rozstania i dlatego cię prowokuje. Ten związek już się zakończył.
Zwłaszcza, że jest bluszczem bez znajomych. Terapia pewnie ją ciągnie, bo liczy, że ktoś potwierdzi jej zdanie.

Skoro masz powodzenie u innych dziewczyn to kończ ten nieśmieszny kabaret, podziękuj jej za wspólnie spędzony czas i kuj żelazo póki gorące z innymi, fajniejszymi laskami.