Wpis z mikrobloga

Jakie są Wasze najbardziej kontrowersyjne poglądy? Takie, o których potraficie napisać na mirko, ale na żywo wolicie o nich nie mówić?


@Sandrinia: dużo, dlatego mam konto którego nie da się powiązać z moją osobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uważam, że 500+ to zło (powinno się wspierać zajęcia pozalekcyjne, koniec z pracami domowymi, wspierać zdolnych uczniów, zapewnieć w szkole obiady i wiele innych - ale nie w obecnej
@Sandrinia: Pomoc jaką dostają obywatele Ukrainy u nas w kraju jest dość mocno przesadzona, oferujemy im za dużo i serio trochę przeszkadzają mi wszechobecne ukraińskie flagi XD

Podobnie jak ktoś wyżej napisał nie uznaje czegoś takiego jak bezdomność albo dziwnych wymówek na to że ktoś jest bezrobotny i żebra, mamy takie czasy że są firmy ktore nie wymaga od pracownika dosłownie niczego i oferują pracę (np Amazon) więc wystarczy tak naprawdę
@Sandrinia: że kobiety nie powinny przeklinać, palić.
Ogólnie nie lubię palenia.

Przywrócenie kary śmierci.
Zezwolenie na eutanazję na życzenie oczywiście po odbytych spotkaniach z psychiatrą.
Eutanazja ludzi, którzy są warzywami i kompletnie chorzy psychicznie np zao zgodą rodziny.
Dozwolona aborcja chorych płodów lub z podejrzeniem choroby/zagrożenia życia matki.

Zakaz płodzenia dzieci u ludzi bezrobotnych. Zakaz posiadania dzieci osób pijących ogólnie całej tej patologii.
Nie wiem jak tego uniknąć. Może jakieś pozwolenie
@Sandrinia: mi to tam nie stanowi, czy coś co powiem irl czy napisze tutaj, będzie "kontrowersje". Natomiast z tego co zauważyłem, ludzie (głównie ci mało otwarci) największe oczy robią już nawet nie o to że jestem za podatkiem progresywnym ani że "nie mam nic do gejów", ale o sprawy związane z transhumanizmem.


Wystarczy powiedzieć, że "fajnie byłoby wymienić sobie rękę na tytanowa i wsadzić cyberoczy z termowizją" to ludzie mają mnie
@Sandrinia
- ludzie nie powinni mieć z automatu prawa głosu, to prawo powinni mieć tylko ci, którzy płacą większe podatki niż pobierają pieniądze z państwa
- ludzie powinni mieć blokowaną płodność i odzyskiwać ją dopiero po spełnieniu warunków typu umowa o pracę + poduszka finansowa
- wcale nie potrzebujemy, żeby rodziło się więcej dzieci. Powinniśmy zacisnąć pasa, zabrać wszystkie przywileje emerytalne i zacząć oszczędzać. A obecni 30-, 40-, 50-latkowie powinni być gotowi