Czy ta reklama PEKAO to nie jest przykład redpillu? Bogata Polka, zapewne robiąca karierę, kontra przystojny barista z południa Europy i w tle oczywiście naczelny kukold RP( ͡°͜ʖ͡°) #mecz
@DolorEstSalus: pro tip: jak włączysz jakąś transmisję i od razu (w przeciągu 1-2 sekund) wybierzesz streamowanie na chromecast-cie, to nie ma wtedy reklam na telewizorze :)
Przydałby mi się doradca finansowy lub jakiś ogarnięty coach. Nie wiem jak rozplanować najbliższe kilka lat. Mam wrażenie, że jest za dużo zmiennych by na oko ocenić która strategia byłaby najlepsza.
Chciałbym kupić mieszkanie, ale nie wiem czy ładować teraz w giełdę ile się da, a potem przykładowo połowę wyciągnąć na wkład własny (np uzbierać 400k, a potem 200k wyciągnąć), czy może wyciągnąć wszystko by kredyt był jak najmniejszy, ale potem budować portfolio
@breakdown1: jeśli uważasz, że Big Techy w najbliższym czasie tak rosnąć, to pakuj w nie cały kapitał ( ͡°͜ʖ͡°) A tak serio, jakbym bym miał Twoja sytuację finansową (nie wiem jak życiową - np. czy chcesz się przeprowadzać, nie wiem jak teraz mieszkasz), to wolałbym kupić mieszkanie z kredytem, a akcji sobie zostawić na tyle żeby mieć "poduszkę finansową" na wszelki wypadek. Później decydować
Jeździ godzinami w największym słońcu i jeszcze się chwali, że nie miał "energii", ale moc była ( ͡° ͜ʖ ͡°)