Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rpiro

rpiro

Dołączył 10 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31227
  • Znaleziska 932
  • Mikroblog 30295
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 23
cult_of_luna
cult_of_luna
przed chwilą
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rpiro
rpiro przed chwilą via Wykop
  • 0
@cult_of_luna: no debil XD
Jeździ godzinami w największym słońcu i jeszcze się chwali, że nie miał "energii", ale moc była ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rpiro
rpiro przed chwilą
  • 0
i pyk 36 stopni
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rpiro
rpiro 17.06.2026, 06:10:54
  • 0
To teraz cały tag do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
17.06.2026, 06:16:05 via Wykop
  • 2
@rpiro: albo do spania
  • Odpowiedz
rpiro
rpiro 15.06.2026, 16:53:34
  • 2
Czy ta reklama PEKAO to nie jest przykład redpillu? Bogata Polka, zapewne robiąca karierę, kontra przystojny barista z południa Europy i w tle oczywiście naczelny kukold RP( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majonez-grochen-troll
majonez-grochen-troll
15.06.2026, 16:54:47 via Wykop
  • 2
@rpiro: Role tej loszki i baristy powinni grać ocierAnka i Alvaro
  • Odpowiedz
Momento83
Momento83
15.06.2026, 16:57:38 via Android
  • 0
@rpiro bez obrazy ale to trzeba mieć trochę n------e pod kopułą żeby takie wnioski z reklamy wyciągać xD
  • Odpowiedz
DolorEstSalus
DolorEstSalus
DolorEstSalus
13.06.2026, 22:47:55
  • 6
TVP to sobie k---a jaja robi z tymi reklamami w aplikacji. Wincyj miliardów!
#mecz
DolorEstSalus - TVP to sobie k---a jaja robi z tymi reklamami w aplikacji. Wincyj mil...

źródło: 1000007481

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rpiro
rpiro 13.06.2026, 22:49:44 via Wykop
  • 0
@DolorEstSalus:
pro tip: jak włączysz jakąś transmisję i od razu (w przeciągu 1-2 sekund) wybierzesz streamowanie na chromecast-cie, to nie ma wtedy reklam na telewizorze :)
  • Odpowiedz
rpiro
rpiro 13.06.2026, 21:59:18
  • 3
Ancelotti to już hymn Brazylii śpiewa XD?
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman
13.06.2026, 22:00:37 via Wykop
  • 0
@rpiro: dla mnie to jest brazolem
  • Odpowiedz
PdG_PL
PdG_PL
13.06.2026, 22:00:38 via Wykop
  • 0
@rpiro: jak mawia przysłowie - when in Rome, act as Romans do ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
rpiro
rpiro 12.06.2026, 04:03:26
  • 7
Klasa relacja TVP SPORT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majonez-grochen-troll
majonez-grochen-troll
12.06.2026, 04:00:21
  • 69
Miło, że na stronie TVP Sport jeszcze puszczają wywiad, szkoda że po koreańsku bez tłumaczenia
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rpiro
rpiro 12.06.2026, 04:00:42 via Wykop
  • 36
@majonez-grochen-troll: jednak wywiad bez dźwięku XD
  • Odpowiedz
rpiro
rpiro 11.06.2026, 19:18:52
  • 0
dwie bramki Kucharczyk i dwie Saganowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rpiro
rpiro 11.06.2026, 19:09:23
  • 0
Hugo Bros
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rpiro
rpiro 11.06.2026, 18:49:52
  • 1
a ten to na kazdym otwarciu musi byc XD?
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rpiro
rpiro
Autor
11.06.2026, 18:51:14 via Wykop
  • 0
@GodALLU: ten co nie widzi
  • Odpowiedz
rpiro
rpiro 28.05.2026, 18:28:39
  • 9
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
rpiro - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz

źródło: cool

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lolenson1888
Lolenson1888
28.05.2026, 18:29:27 via Wykop
  • 3
@rpiro: po karnych jednak not cool xD
  • Odpowiedz
rpiro
rpiro 25.05.2026, 19:35:50
  • 2
Piękne buciki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tymczas0wy
Tymczas0wy
25.05.2026, 19:37:24 via Wykop
  • 0
@rpiro: męskich nie było
  • Odpowiedz
rpiro
rpiro 25.05.2026, 19:31:12
  • 1
Ale włoski Kulesza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rpiro
rpiro 10.05.2026, 17:26:35
  • 0
Straszny to był mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rpiro
rpiro 10.05.2026, 17:04:03
  • 6
Jędrzejczyk na utrzymanie wyniku XDD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rpiro
rpiro 10.05.2026, 15:38:36
  • 1
Ależ słaby jest dzisiaj Kamil Zapolnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rpiro
rpiro 10.05.2026, 11:50:50
  • 1
XDDD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
03.05.2026, 12:33:00
  • 5
Przydałby mi się doradca finansowy lub jakiś ogarnięty coach. Nie wiem jak rozplanować najbliższe kilka lat. Mam wrażenie, że jest za dużo zmiennych by na oko ocenić która strategia byłaby najlepsza.

Chciałbym kupić mieszkanie, ale nie wiem czy ładować teraz w giełdę ile się da, a potem przykładowo połowę wyciągnąć na wkład własny (np uzbierać 400k, a potem 200k wyciągnąć), czy może wyciągnąć wszystko by kredyt był jak najmniejszy, ale potem budować portfolio
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rpiro
rpiro 03.05.2026, 12:37:26 via Android
  • 6
@breakdown1: jesteś pewny swoich spółek, które potrafią zrobić 100% w 3 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
rpiro
rpiro 03.05.2026, 12:55:23 via Android
  • 1
@breakdown1: jeśli uważasz, że Big Techy w najbliższym czasie tak rosnąć, to pakuj w nie cały kapitał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio, jakbym bym miał Twoja sytuację finansową (nie wiem jak życiową - np. czy chcesz się przeprowadzać, nie wiem jak teraz mieszkasz), to wolałbym kupić mieszkanie z kredytem, a akcji sobie zostawić na tyle żeby mieć "poduszkę finansową" na wszelki wypadek. Później decydować
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
26.04.2026, 15:48:37
  • 3
fatalna jest ta Legia
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rpiro
rpiro 26.04.2026, 15:49:05 via Android
  • 0
@Tymczas0wy: albo Lech taki mocny
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.07.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.03.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking