Wpis z mikrobloga

Wobec ludzi u władzy, którzy mają zbyt wiele do powiedzenia i zbyt wiele od nich zależy a są przedstawicielami narodu, za kłamstwa, kradzieże, niedotrzymywanie obietnic, inwigilację i inne grzeszki zamykać w dyby, klatki na rynku, obcinać kradnące ręce i wyrywać języki
@tygryske: nie zgodzę się. Mamy różne podejścia do tych zwierząt. Jedne się kocha i ich nie zabija, drugie nie. Powiedziałbym raczej, że to ludzie, którzy mówią że kochają wszystkie zwierzęta, a i tak jedzą mięso, są tymi hipokrytami. Ja szczerze stwierdzam, że np. kocham psy i koty, ale ryb albo świń już nie. Może to cyniczne podejście, ale wolę na to patrzeć w ten sposób, niż być hipokrytą
@Sandrinia

- Dragon Ball to gówno,
- każda zorganizowana religia to źródło zła,
- twórczość Kazika Staszewskiego to gówno którego nie da się słuchać a społeczność jego fanów to rak,
- odbieranie guwniaków patusom tak jak w państwach Skandynawskich,
- konieczność zdania egzaminu z wosu i podstawowej wiedzy o państwie i ekonomii aby uzyskać czynne prawo wyborcze,
- utrata czynnego prawa wyborczego po x latach niemieszkania w Polsce i po x latach
@Sandrinia: że ceniłbym życie partnerki dużo bardziej niz dziecka, na pewno noworodka/płodu/nienarodzonego ale rozwiniętego/byc może nawet niemowlaka do jakiegos okresu. Po prostu jakoś dotarlo do mnie że gdzie partnerka to osoba którą pokochałem, miłość do dzieciaka byłaby miłoscią do nieznajomej "osoby" z niską świadomoscią, intelektem i inteligencją emocjonalną, wywołana przez instynkt. Brzmię pewnie jakoś edgy ale nie umiem nic na to poradzić, na to uczucie ( ͡° ʖ̯ ͡
@tygryske: każda osoba indywidualnie to ustala. A to, które mięso można kupić legalnie, to inna sprawa. Przepisy w kwestiach światopoglądowych zazwyczaj są robione pod większość - a u nas większość ludzi nie tknie mięsa psa lub kota. Taka prawda
W sumie mam podobnie co kolega @Zgrywajac_twardziela:

- eugenika na poziomie doboru pożądanych genów zarodka, i aborcja tych wadliwych to nic złego

- cierpienia chorych dzieci winni są przede wszystkim ich rodzice

- eutanazja to akt empatii, zmuszanie ludzi do cierpienia to sadyzm

- że dzieci nie powinny mieć wstępu do cichych miejsc takich jak kawiarnia czy biblioteka

- patologii powinno się odbierać dzieci, i stosować surowe kary za ich zaniedbania