Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: Ze nienawidzę dzieci oraz mega mnie wkurza,jak ktoś wszędzie wciska zdjęcia swojego gowniaka i każe innym się zachwycać jakby to było jedyne dziecko na świecie xD
  • Odpowiedz
@Sandrinia:
Hmm, tak na szybko(część IRL w sumie potrafię powiedzieć, ale nie doczytałem wpisu, więc niech będą wszystkie xd):
- eugenika na poziomie doboru pożądanych genów zarodka, i aborcja tych wadliwych to nic złego
- cierpienia chorych dzieci winni są przede wszystkim ich rodzice
- eutanazja to akt empatii, zmuszanie ludzi do cierpienia to sadyzm
- że dzieci nie powinny mieć wstępu do cichych miejsc takich jak kawiarnia czy biblioteka
-
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Hitler i reszta nazistów miał rację co do słowian. Dlaczego? Żydzi byli faktycznie zaradni i robili konkurencję. Ale my z kolei to się tylko na niewolników nadawaliśmy i nadajemy, z czego z resztą taki PiS korzysta jak widać tylko boi się bezpośrednio przyznać.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: że uważam, że ludzie powinni przestać się rozmażać, że robienie teraz dzieci jest kompletną glupotą i robiac dzieci są egoistami, a nie dobroczyńcami
  • Odpowiedz
Jakie są Wasze najbardziej kontrowersyjne poglądy?


@Sandrinia: > ( _) zgłaszam cię

Komentarz usunięty przez moderatora


Ten wątek na pewno zachęca do dzielenia się kontrowersyjnymi poglądami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: dużo mocnych i pozornie dobrych, ale część można wyleczyć, gdyż są nieproduktywne.

Prawdopodobnie limitowanie prawa do głosu prowadzi do skrojonej polityki i propagandy do konkretnych grup, przez co system jest tak tworzony, zeby te grupy miały najlepiej. Ja generalnie wolę, zeby projektant tego systemu nie wiedział kim w nim będzie - czyli trochę na zasadzie, ze menele tez mogą głosować, bo biorą udział w budowaniu systemu.

Jak wykluczymy ich, potem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 158
@Sandrinia:
Z takich mocnych:
kontrola populacji przez kastrację chemiczną jednostek nienadających się na rodziców
(Ludzie na marginesie społecznym, bezdomni)
  • Odpowiedz