Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: przez jakiś czas pracowałam w ośrodku opiekuńczo-wychowawczym. Opiekowałam się dziećmi, w zdecydowanej większości były to dzieci z wadami rozwojowymi, różnymi deficytami. Po poznaniu historii kilku z tych dzieci, stałam się jeszcze bardziej zatwardziałą zwolenniczką przymusowej sterylizacji dla ludzi którzy mimo ubóstwa, wad genetycznych i patologii produkują (dosłownie) jedno dziecko za drugim. I szlag mnie trafia gdy widzę obrazki, filmy lub czytam artykuły gdzie wychwalają biedne, wielodzietne rodziny mieszkające w szopie
@Sandrinia: skoro mężczyźni w razie wojny są przymuszani aby walczyć za kraj to samotne kobiety powinny być im przydzielone pod przymusem w celu zachowania ciągłości pokoleń w czasie pokoju, bo dzietność w tym kraju to dramat.
Grubasy powinni być przymusowo wysyłani na kampus w celu schudnięcia.
Zakaz socjalu jakiegokolwiek wpisany do konstytucji
Oddzielenie kościoła od państwa całkowite
pizza 4 sery prawem nie towarem
likwidacja 90% urzędów, wszystko da się załatwić online
Jakie są Wasze najbardziej kontrowersyjne poglądy?


@Sandrinia: Instytucja rodziny powinna zostać zlikwidowana. Państwo powinno utworzyć szkoły z internatami, gdzie dzieciaki powinny mieć równy dostęp do edukacji i do wszelkich form rozwoju. Dziedziczenie powinno być zniesione, lub powinien być bardzo wysoki podatek od dziedziczenia. Całość powinna być finansowana z podatku od odziedziczenia lub znacjonalizowanego mienia. Ma to na celu wyrównanie szans, promocję jednostek pracowitych lub zdolnych lub jedno i drugie. Wykluczeniem czynnika