Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: Nigdy nie uważałem tego za coś kontrowersyjnego ale jak tak czytam wykop do dochodzę do wniosku że chyba najbardziej kontrowersyjne co da się napisać.

- Uważam że ludzka cywilizacja zmierza w dobrym kierunku, a nasze życie jest coraz lepsze, po za krótkotrwałymi potknięciami życie człowieka zawsze na przestrzeni wieków jest coraz lepsze. Tak było, tak jest i najprawdopodobniej będzie. A nic dzisiaj nie wskazuje na to żeby miało być inaczej.
@Karakatamakatula:

a to niby dlaczego? Jeśli ktoś w młodym wieku dorobi się majątku i przestanie pracować bo nie musi to ma być przegłosowany przez kopacza rowów?

Skrót myślowy, oczywiście chodziło mi o przypadki osób które nie pracują i żyją wszelkiej maści zapomóg, zasiłków itp. czyli są obciążeniem dla państwa. Ktoś wyżej fajnie to sprecyzował, że prawa głosu nie powinny mieć osoby które mniej wnoszą do budżetu państwa niż z niego biorą.
@BlackSlip: serio ukrywasz się ze swoją nienawiścią do dzieci? Ja o tym mówię otwarcie i mam spokój w rodzinie. Nikt żadnego gówniaka obok mnie nie posadzi bo wiedzą, że odjebię karczemną awanturę.
Nie ma co się ukrywać z takimi pogladami bo tylko sobie życie utrudniasz. Dzieciaci wbrew pozorom dbają o zdrowie psychiczne swoich bombli więc wiedzą, że zbyt bliski kontakt z kimś kto ich nie znosi może się dla nich źle
należało by zrobić czystkę 80% populacji zaczynając od tych bezproduktywnych czyli bezdomnych meneli, pobierających socjal przestępców recydywistów ludzi z lQ poniżej 110 poza tymi którzy mają jakiś dorobek kulturalny, naukowy lub w jakikolwiek sposób przyczyniają się społeczeństwu.
Następnie kontrolować światową populacje i interweniować jeśli populacją będzie zbyt szybko rosła lub odwrotnie
należąło by też zmusić całą ludzkość do pracy nad kolonizacją marsa kosztem wygód i dobrobytu
@Sandrinia
- demokracja w obecnym wydaniu nie powinna istnieć. Powinny być robione badania IQ, a osoby poniżej przeciętnego wyniku 100pkt nie powinny mieć w ogóle możliwości decydowania o państwie.
- religia jest szkodliwa
- transpłciowość to zaburzenie, które trzeba leczyć
- osoby z tagu blackpill czy dupeczkizprzypadku powinny być odizolowane od społeczeństwa i napiętnowane
Tak na szybko to mi przychodzi do głowy (ʘʘ)
że ceniłbym życie partnerki dużo bardziej niz dziecka, na pewno noworodka/płodu/nienarodzonego ale rozwiniętego/byc może nawet niemowlaka do jakiegos okresu. Po prostu jakoś dotarlo do mnie że gdzie partnerka to osoba którą pokochałem, miłość do dzieciaka byłaby miłoscią do nieznajomej "osoby" z niską świadomoscią, intelektem i inteligencją emocjonalną, wywołana przez instynkt. Brzmię pewnie jakoś edgy ale nie umiem nic na to poradzić, na to uczucie ( ͡° ʖ̯ ͡°)