Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AlienFromWenus:

Jeszcze raz podkreślę że goście szukający połowę młodszych lasek nie szukają ich do związku.

Niektórzy faceci tak jak (zdecydowanie większą liczbą kobiet) mają swoje oczekiwania - jeśli mają możliwość to te oczekiwania są betonowe, często nie poparte głębszą logiką: umowie się tylko z łaskami z imieniem na literę B i w przedziale wzrostu 163-165... ok lubi małe ale z tym imieniem sobie coś wbił do bani i koniec. Często
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: niechcialbym baby w moim wieku, bo byłaby za stara. Widzę po koleżankach z gimnazjum, że w wieku trzydziestu lat już grazynieją, a skóra robi się cienka i pomarszczona. A skoro mogę mieć 20 lakę, to po c--j mi 35latka? xD mój wujek lvl 44 po rozwodzie wziął sobie 21 latkę, wziął z nią ślub i mają już dziecko, a jego byłej rodzinie i zwłaszcza byłej żonie d--a pęka do
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Mi tam w sumie nie przeszkadza jak kobieta jest starsza, nawet załóżmy nawet o ponad te 5 lat. Wiele jest bardzo zadbanych. Jest jeden minus kobieta po 32,33 roku już tak prze na dziecko. A nie każdy chłop chce dziecko tak szybko , więc się wybiera młodsze bo te jeszcze tak nie chcą dziecka. To chyba wszystko tłumaczy xD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Ej a wy wiecie wszyscy tryhardujący pod wpisem, że tu nie o datę urodzenia chodzi, ale o wygląd? To, że jedno często wynika z drugiego nie zmienia faktu, iż ta dyskusja jest śmieszna. Mamy z jednej strony podstarzałe zaniedbane baby, które płaczą że rówieśnicy ich nie chcą, a z drugiej starych chłopów po 30 z bebzonem po kolana co to naczytali się, że mężczyzna osiąga swój peak atrakcyjności w
  • Odpowiedz
@M_xxx:

a ja nic bo mnie odrzucała, a jak teraz się zestarzała to by chciała mnie.


Ale kogo to obchodzi frustracie? XDDD
Trzeba było dbać o siebie to byś r*chał a nie mieć jeden jak u Janusza albo
  • Odpowiedz
@Stallion45:

a z drugiej starych chłopów po 30 z bebzonem po kolana co to naczytali się, że mężczyzna osiąga swój peak atrakcyjności w wieku 37,21 lat. Darujcie no..


Dodajmy jeszcze,że często są to tutaj chłopy bez perspektyw, bez zdolności kredytowych u rodziców na garnuszku,którym mamusie gotują obiady xD
I tacy najbardziej drą pysk,że im się małolaty należą
Beka z takich xdd
  • Odpowiedz
@Tenczlowiektutaj: no dobra, widzisz laskę, myślisz "o kurde ale atrakcyjna, na pewno ma nie więcej niż 25 lat" a tu chooy, laska ma tyle co ty. Zero rozstępów, cellulitu, zmarch, filigranowa szczupła sylwetka, brak dzieci, wszystkie zęby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bierzesz, czy nadal "za stara"? XD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Do ~27 może tak, potem starzeje się szybciej niż facet zwłaszcza

Kobieta jest za stara jak pierwszą rzeczą na randkach jest p@delenie o stabilizacji i dzieciach etc a to najczęściej dopada 27-28+ bo im zegar biologiczny tyka
  • Odpowiedz
@lentilek: pro tip - szukać takich, które absolutnie nie chcą dzieci, nienawidzą dzieci, brzydzą się dziećmi i nie wiedzą nic o macierzyństwie, nie planują tego i nie biorą pod uwagę nawet wpadki, takie nie piłują mordy o bąbelka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@navaare:

Nie twierdzę że nie, w końcu kobiety są różne. Jednak my z niebieskim sobie na pierwszej randce zadaliśmy ważne pytanie - czy planujemy dzieci? Z obu stron padła odpowiedź "nie" i to był przełom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Dla mnie kobiety które nie chcą mieć dzieci są p@nięte, ewolucja skazuje takie na wymarcie,

Szkoda mi czasu na sprawdzenie co poszło nie tak z jej psychiką/wychowaniem a poza tym model bez dzieci zdaje się nie działa dobrze na dłuższą metę 10+ lat plus relacji
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Nie interesuję się facetami seksualnie by mówić czy przez to są normalni czy nie ot taki dysonans i odwracanie kota ogonem w Twoim wydaniu bo argumentów braknie

Po prostu w skutek randkowań te dziewczyny chcące mieć dzieci wydawały się wybitnie mi normalne i zgodne w rozmowie

Welcome in hell( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@navaare: g---o prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma tu żadnego odwracania kota ogonem, po prostu to hipokryzja, gdzie ty nie mając argumentów powołujesz się na prymitywną seksualność.

Mnie baby też nie kręcą a jednak mnie takie zjawisko jak wymagania społeczne uwarunkowane płcią interesuje.( ͡° ͜ʖ ͡°) podwójne standardy ot co
  • Odpowiedz