Wpis z mikrobloga

@sepuqqu:

Tylko że jak taka kobieta się bezczelnie zestarzeje, to facet zostawi ją dla młodszej a taka potem żeby być z kimkolwiek musi założyć tego nieszczęsnego tindera, a potem jest przez was odbierana jako ta co "wyszalała się na karuzeli kootasuf i teraz szuka beciaka" a nie taka, która była w związku z jednym facetem od 18 roku życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: To z tego że pytałaś o P0lka a nie o facet( ͡° ͜ʖ ͡°)

No taki argument że ewolucja zawsze wygrywa i kobiety niechcące rodziny do 29~30lv+ bez stałego partnera pewnie nie będą miały go bo prawie zawsze przegrają z młodszymi dziewczynami ~25lv ale to jest kwestia gustu że faceci wolą młodsze, tak to już jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wy
  • Odpowiedz
@navaare: wy xD a ja wolę w moim wzroście a mój niebieski miał starsze i młodsze a obecnie jesteśmy prawie rówieśnikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I dalej nie rozumiem co z tą ewolucją, jedni chcą dzieci inni nie i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NoHejCoTam: kiedyś w klubie typ do mnie podbił, gadka szmatka, potem pyta o rocznik. Gdy mu powiedziałam to powiedział, że myślał że mój rocznik to 5 lat wstecz albo chociaż 3 i sobie poszedł xD

Gdybym wyglądała staro to by nie podbił. Gdybym skłamała to by został.

Więc tu nie chodzi o to że starsze wyglądają na starsze, tylko o mentalność, że nie wypada mieć starszej kobiety ( ͡°
  • Odpowiedz
Jeśli facet w wieku 35 lat uważa kobiety w wieku 28-32 za zbyt stare dla niego i odrzuca je tylko za świadomość ich wieku, to jest obrzydliwym hipokrytą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trafiło Ci się coś takiego czy piszesz tak ogólnie? xD


@NoHejCoTam: @AlienFromWenus: No właśnie! Tak szczerze mówiąc (poza wykopem) to się raczej nie zdarza (przynajmniej ja nie miałam takich doświadczeń). Za to
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: heh ja mam 30+ i szczerze, to tak jak część tu wykopków pisała tu i w innych postach - nie miałbym nic przeciwko zabawom z 18-25 :) nawet bardziej takie bym preferował ;) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
takie w moim wieku raczej średnio mi się podobają - kariera, kosmiczne wymagania z d--y, smęty, wypoczynek zaplanowany co do minuty, zero jakiejś zabawy/szaleństw, wygląd często nie taki
  • Odpowiedz