Wpis z mikrobloga

@smallboobslover:

Nie mam nic przeciwko gdy ktoś odrzuca ze względu na wiek ponieważ te kobiety w danym wieku są jakieś "inne". Że chcą już bombelka, stabilizacji, nudnego życia opartego na obowiązkach i siedzeniu w domu, gdzie każda rozrywka to "dziecinada, weź chłopie w końcu dorośnij". Lub wyglądają w wieku 30 lat na 40. To są konkrety.

Mówię cały czas o kolesiach, którzy poznali nawet nie jedną 30 latke, która wygląda jak
  • Odpowiedz
@Nowelizacja:

U mnie to jest tak że mimo prawie 30 lat zachowałam te zachowania młodej kobiety, że zabawa, spontaniczność, jakiś wypad gdzieś czy coś, tylko mój niebieski rok starszy ma o to pretensje, bo on właśnie oczekuje takiej pragmatycznej że tak powiem baby xD nawet reakcje radości na jakiś widok go triggerują bo "zachowujesz się jak nastolatka" bo przecież bardzo entuzjastycznie reaguję a powinnam spokojnie i stonowanie xD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: ale to co opisujesz to jakieś sytuacje z romansideł i nierealnych filmów xd Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Żadnemu facetowi nie miałoby to wtedy znaczenia. Widać, że to wymyślone i naciągane na maksa , bo wiem jak faceci kalkulują i myślą, a to zupełnie nie jest męskie. Chyba, ze totalny młokos nie mający oleju w głowie.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Napisałaś tego posta w takim rozżalonym tonie, jakby ktoś Cię niedawno odrzucił z powodu wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nam się podobają młode kobiety czy tego chcesz czy nie.

Kobiety w wieku 18-25 są w szczycie swojej urody, atrakcyjności i możliwości urodzenia zdrowego dziecka. Tak działa biologia. Jak kobieta nie znalazła sobie stałego partnera w wieku licealnym lub studenckim to jej szanse z każdym rokiem maleją.
  • Odpowiedz
28-32


@AlienFromWenus: po co się zajmować starym i przeterminowanym truchłem, skoro przy niewiele większym wysiłku można mieć fajną i pełną życia partnerkę z przedziału 24-26 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: u ciebie chyba jest tak, że nie jesteś z partnerem dopasowana pod względem sposobów spędzania wolnego czasu. Są tacy, co nawet w wieku 20 lat lubią siedzieć w domu.

A co do wpisu- no ja jestem od ciebie o kilka lat młodsza i bym się nie związała z 35latkiem. Chyba większość kobiet by nie wybrało partnera starszego niż te 3-5 lat, jakby miało możliwość wzięcia młodszego. Widać to zresztą na
  • Odpowiedz
@rol-ex: 24 i 28 się od siebie wcale nie różnią ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko trolle i zakompleksione dzbany twierdzą inaczej, by za wszelką cenę wbić szpilkę zbyt pewnym siebie kobiet i wmawiać im, że zderzyły się że ścianą, bo same by jej bez jego "pomocy" nie zauważyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RPK74:

Co do wyszalenia się

Jeśli mówimy o kobietach 28-30 lat, to jaka różnica jest między p0lkami i Ukrainkami? Żadna, obie grupy powinny być jeśli już to tak samo odrzucane z powodu wieku xD a nie piertolenie że "bo 30 latki wyszalały się po karuzeli kootasuf" a 30 letnie Ukrainki niby nie? XD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

Jeśli mówimy o kobietach 28-30 lat, to jaka różnica jest między p0lkami i Ukrainkami?


Od tego zacznijmy, że samotna Ukrainka w wieku 28-30 lat występuje znacznie rzadziej niż p0lka w analogicznym wieku. W odróżnieniu od was one są bardziej prorodzinne i tworzą stałe związki w młodszym wieku.

Natomiast to nie Ukrainki są znane na taką skalę jak wy z szalenia z książętami orientu albo afrykańskimi inżynierami. Owszem, nie brakuje prostytutek
  • Odpowiedz
Koleś ma 35 lat, laska 30. Koleś podbija, bo mu się podoba, ale dowiaduje się, że laska ma 30 lat i ją odrzuca, tylko dlatego, że wiek nie taki


@AlienFromWenus: Mam to samo.
Po co mi przechodzona 30-latka, najczęściej z problemami psychicznymi i zastępem kotów?
Mam branie wśród kobiet o 20 lat młodszych, ale może to dlatego, że wyglądam o 20 lat młodziej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@lexico:

przepaść mentalna w przypadku kobiet jest ogromna


Niby jak wielka? XD i dlaczego w przypadku kobiet, facetów już nie? Ja u siebie tego nie zauważyłam, ale nie dziwi mnie to bo:

Po co mi przechodzona 30-latka, najczęściej z problemami psychicznymi i zastępem kotów?


Dla was nie liczy się stan faktyczny tylko naczytaliscie się bzdur i odrzucacie że względu na wiek z powodu stereotypów.
  • Odpowiedz
@lexico:

przepaść mentalna w przypadku kobiet jest ogromna


Jak również podejście. 24-latka to jeszcze beztroski czas wysokiej atrakcyjności seksualnej, 28 lat to już jej zmierzch i świadomość, że czas na znalezienie partnera zbliża się ku końcowi. Do tego dodaj presję rodziny i znajomych (wbrew temu co #!$%@?ą to są na to bardzo podatne), świadomość malejącej atrakcyjności i wchodzenia na rynek matrymonialny kolejnych roczników dziewczyn.

Mam to samo.

Po co mi przechodzona
  • Odpowiedz
Płaczesz, że faceci chcą się żenić i mieć dzieci z dużo młodszymi...

kiedyś w klubie typ do mnie podbił, gadka szmatka, potem pyta o rocznik. Gdy mu powiedziałam to powiedział, że myślał że mój rocznik to 5 lat wstecz albo chociaż 3 i sobie poszedł xD


@AlienFromWenus: Tak, bo temu typowi chodziło właśnie o to, byś się z nim ożeniła i zrobiła mu dziecko a nie o jedną upojną noc (
  • Odpowiedz
Niby jak wielka? XD


@AlienFromWenus: Ogromna.
24 lata to koniec studiów, zabawa, koncerty, kluby itp.
28 lat to już większe doświadczenie życiowe. Życie zdążyło już nakopać do dupy, trzeba było się ogarnąć, by radzić sobie samemu. Po prostu zmienia się nastawienie.

i dlaczego w przypadku kobiet, facetów już nie?

Bo facet już w wieku 24 lat musi być ogarnięty, nie dostaje punktów dodatkowych za to co ma w majtkach.
To właśnie
  • Odpowiedz
@lexico:

Przez 4 lata może wcale nie nakopać, albo może nakopać już w wieku 18 lat. Nie ma reguły.

A facet w wieku 30 lat ma jakieś inne priorytety niż 30 letnia kobieta? Sam wspomniałeś, że od 24 latka oczekuje się więcej ogarnięcia niż od 24 latki, więc on w wieku 30 lat powinien mieć przynajmniej to samo ogarnięcie życiowe co 30 latka
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:

Na jedną noc to tym bardziej kolesiowi powinno zwisać, ile laska ma lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do licznika - już to napisałam wyżej. "Was nie obchodzi stan faktyczny tylko teoretyczny, naczytaliscie się bzdur na temat kobiet w konkretnym wieku i wierzycie w stereotypy. Na 100% Większość 22 latek ma większy przebieg niż ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na jedną noc to tym bardziej kolesiowi powinno zwisać, ile laska ma lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlienFromWenus: To samo można powiedzieć o was. Na jedną noc powinno wam zwisać, czy facet jest przeciętny (rzeczywiście przeciętny a nie wg. waszej gównianej oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)) czy nie, czy to jaki ma status etc. ¯\(ツ)_/¯

Was nie obchodzi stan faktyczny tylko teoretyczny
  • Odpowiedz