Wpis z mikrobloga

@AlienFromWenus: ja tak uwazam i ch ci do tego, to moje zdanie i moge sobie uwazac jak mi sie podoba. przecietna babka 35 wyglada jak moja ciotka i taka tez ma mentalnosc.

tez zaden facet mogac spotykac sie z 20-25 nie bedzie szedl w 35. (analogicznie do jego wieku ofc, chociaz teraz majac 40 mozna spotykac sie z 25)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlienFromWenus: Stara reguła głosi - partnerka nie może być młodsza niż [twój wiek]/2 +7. Dla przykładowego 35 latka to minimum : 24.5 dla różowej.

Nie do mnie pretensje, tak ten świat zbudowano a zasad należy się trzymać.

Inna sprawa że z perspektywy 35 latka (kiedyś takowym byłem) taka 24 latka to jeszcze dziecko z którym nie bardzo jest o czym rozmawiać... ale takich kobiet szukają faceci którzy o rozmowach nie myślą....
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: otoz nie tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli facet zakłada ze chce potomstwo, to niestety takie kobiety w gre nie wchodzą ¯\_(ツ)_/¯

Bo jeśli typiara ma 28 lat, to trzeba ze dwa lata sobie z nią pochodzić, aby dowiedzieć się czy się nadaje na matke. I co, 30 lat i ciąża?
  • Odpowiedz
Jeśli facet w wieku 35 lat uważa kobiety w wieku 28-32 za zbyt stare dla niego i odrzuca je tylko za świadomość ich wieku, to jest obrzydliwym hipokrytą


@AlienFromWenus: Bzdura. Jako facet w mniej więcej w tym wieku mogę chcieć kobietę z takim samym doświadczeniem seksualnym jakie i ja mam, czyli laskę w wieku 20 lat.
Hipokrytką jest 30-latka co ruchała się za młodu ile wlezie, a ja nic bo mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AlienFromWenus: to nie jest takie głupie. Facet patrzy przez pryzmat rodziny i zdrowia potomstwa, a jak wiadomo najlepsze okienko na zdrowe dzieci kobieta ma między 18-21 lat. Poza tym im starsza kobieta, tym większe ryzyko telegonii..
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: W ogóle twoja logika jest taka. "Jak laska ma 160cm wzrostu i facet co ma 170cm jest dla niej za niski, to jest hipokrytką".

Po prostu mamy inne priorytety. Dla nas młodość jest ważniejsza niż dla was, a wzrost mniej ważny.
Z resztą faceci mają generalnie niższe, znacznie niższe wymagania wobec kobiet więc czepianie się ich za wymagania to jest dopiero hipokryzja ze strony kobiet.
  • Odpowiedz
@paczelok: @pilot1123: @nophp: @ks2m: @Afropolon: @hekktik:

Problem jest bardziej skomplikowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówię o samym olewaniu ze względu na wiek. Typu facet trafia na kobietę inteligentną, mająca ambicję, pasję, pracę, do tego ładna, zadbana, nie wygląda na swój wiek. Koleś ma 35 lat, laska 30. Koleś podbija, bo mu się podoba, ale dowiaduje się, że laska ma 30 lat i
  • Odpowiedz
Mówię o samym olewaniu ze względu na wiek. Typu facet trafia na kobietę inteligentną, mająca ambicję, pasję, pracę, do tego ładna, zadbana, nie wygląda na swój wiek. Koleś ma 35 lat, laska 30. Koleś podbija, bo mu się podoba, ale dowiaduje się, że laska ma 30 lat i ją odrzuca, tylko dlatego, że wiek nie taki xD


@AlienFromWenus: ale gdzie tu jest w ogole rozkmina, boli cie ze ktos moze miec
  • Odpowiedz
Koleś podbija, bo mu się podoba, ale dowiaduje się, że laska ma 30 lat i ją odrzuca, tylko dlatego, że wiek nie taki xD


@AlienFromWenus: i dobrze, niech nie marnuje jej czasu.

Wartościowy facet skupi się na reszcie szczegółów, wiek będzie jedynie wskazówką.


@AlienFromWenus: no ale nie można zmusić facetów ustawą by byli wartościowi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M_xxx:

Ale taka laska będzie hipokrytką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mesjasz22: jakiej telegonii? XD

@mesjasz22: aha, czyli najlepsze lata życia kobiety są idealne na zmarnowanie ich na ciążę i bachory...

Owszem jak facet chce dzieci to młodsza laska - spoko, ale nawet 30 latka może urodzić zdrowe dziecko, to co to za problem? Nie mówię o kobietach 35+, a jeśli Facet chce seksu i związku
  • Odpowiedz
Problem


@AlienFromWenus: problem to masz ty bo uważasz że faceci nie myślą

skoro nie chce się zadawać to musi mieć powód

najprościej lecieć z zachodnich wzorów kobiety, pić dużo, spać mało, w wieku 30 lat wyglądać jak babka i mieć w głowie tablicę mendelejewa różnych toksycznych zachowań
  • Odpowiedz
Ale taka laska będzie hipokrytką


@AlienFromWenus: Nie. Faceci są średnio wyżsi od kobiet. Jeśli chce trochę wyższego to jest dopiero normalnie.

To tak jakby zarzucać kobiecie że chce żeby jej facet był od niej silniejszy fizycznie.
Musiałby być #!$%@?ęta żeby podobał się jej facet tak słaby i delikatny jak ona sama.

Skończ bóldupić że niektórzy faceci mają jeszcze jakikolwiek RiGCZ i nie wszyscy są skończonymi spermiarzami, i przyjmij do wiadomości że
  • Odpowiedz