Wpis z mikrobloga

przede wszystkim faceci spotykają się z kumplami bezinteresownie oraz faktem dzielenia wspólnych zainteresowań

między facetem a laską nigdy nie będzie takiego samego rodzaju znajomości bo obie strony zawsze mają w niej jakieś cele


@lktr1: Ale bzdety xD Przecież to "bezinteresownie" wcale takim nie jest, skoro zawsze spotykasz się z kimś ponieważ ty masz taką potrzebę. Nie ma czegoś takiego jak bezinteresowna znajomość, z każdej coś czerpiesz.
@Shang_Yang: nigdy nie rozumiałem po co facetowi koleżanka, może istnieje ten promil kobiet na poziomie mężczyzn z którymi można sensownie porozmawiać ale do gadki to są koledzy i taka jest prawda
a czy istnieje czy nie to nie mnie oceniać, miałem jedną koleżankę w podstawówce ale nie była zbyt urodziwa więc się kumplowaliśmy xD
@Rabarbarowe_sny: znaczy się ciężko żebym poznał jakąś koleżankę w pracy bo moja praca nie należy do konwencjonalnych xD
ale nie o to mi chodzi, po prostu z większością lasek nie ma o czym gadać
gdyby trafiła się taka z którą jest o czym rozmawiać i mam wspólny temat to jasne czemu nie
po prostu zawsze wolałem towarzystwo mężczyzn, ze swoją kobietą oczywiście też mam sporo wspólnych tematów ale są rzeczy o
po prostu zawsze wolałem towarzystwo mężczyzn


@kapustka_kiszona: No dobra, a jak ktoś zawsze wolał towarzystwo kobiet? Dalej będziesz twierdził, że to wbrew naturze i nie ma takiej możliwości, czy może po prostu ludzie są różni? Wiesz, jedni potrafią traktować kobiety po prostu jak ludzi, inni nie. Nic w tym strasznego, ale nie ma co generalizować i prawić, żę to jakieś niezaprzeczalne prawo natury xd
Wiesz, jedni potrafią traktować kobiety po prostu jak ludzi, inni nie. Nic w tym strasznego


@aegispolis: No, akurat to jest straszne. Po przeczytaniu tego wątku jestem w szoku, że niektórzy faceci nie potrafią traktować kobiet jak ludzi, tylko co najwyżej jak obiekt seksualny. To jest przykre...

Ja mam kumpli/przyjaciół z czasów przedszkola/podstawówki i jest to głównie męskie towarzystwo. Znamy się już prawie 25 lat i po prostu zawsze dobrze się dogadywaliśmy,
No, akurat to jest straszne. Po przeczytaniu tego wątku jestem w szoku, że niektórzy faceci nie potrafią traktować kobiet jak ludzi, tylko co najwyżej jak obiekt seksualny. To jest przykre...


@chomiczek_123: No jest przykre, ale już pogodziłem się z faktem, że ludzie są różni. Akurat to, że tacy faceci będą się separować od kobiet, to sytuacja win-win chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale już pogodziłem się z faktem, że ludzie są różni


@aegispolis: Tylko, że to nie jest kwestia różności, że jeden lubi jabłka, a drugi gruszki. To jest kwestia, że oni uprzedmiotowiają praktycznie połowę społeczeństwa, bo nie potrafią myśleć mózgiem tylko przyrodzeniem. To jest szkodliwe i ja się nie potrafię z czymś takim pogodzić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chomiczek_123: w tej konkretnej sytuacji to się objawia tym, że będąc w związkach nie szukają znajomych wśród płci innej niż swoja, chyba że akurat chcą zdradzać żonę. Niezbyt widzę, gdzie to osobiście cię dotyka, chyba że zależy ci na relacji akurat z tymi osobami.
@aegispolis: To spójrz na problem bardziej globalnie. Bo tu już nie chodzi o ten wątek. Nie chcą mieć koleżanek, nie muszą. Chodzi o myślenie takich ludzi. Z kobietą nie ma sensu gadać, nie ma sensu traktować jej jak człowieka, skoro nie mogę jej wyruchać. Przecież ilu jest takich co uważa, że jak zrobią kobiecie jakąś przysługę, postawią kawę, to kobieta powinna im od razu wskoczyć do łóżka?
Później spotykasz takiego debila